PlayStation Oyunlarında Days of Play İndirim Günleri Başladı!

Sony ‘nin her sene yaptığı ve PlayStation ürünlerinde büyük çapta indirimlerin uygulandığı Days Of Play kampanyası, bu yaz yeniden müşterileriyle buluşuyor. PlayStation için Days Of Play İndirimleri Başlatıldı. İşte Days Of Play indirimleri hakkında ayrıntılar…

PlayStation Oyunlarında Days of Play İndirim Günleri Başladı!

PlayStation için Days Of Play İndirimleri Başlatıldı

Sony firması, Days Of Play 2019 için özel olarak imal edilen playStation4’leri satışa çıkarıyor! Koyu gri rengiyle dikkat çeken PlayStation’un metalik detayları göz alıyor. PlayStation ile bütünleşmiş olan yuvarlak, üçgen, çarpı ve kare işaretlerinin metalik gümüş rengiyle kaplanmış olması, alıcıların gözünden kaçmış değil. Kısacası Days Of Play alıcılaın beğenisini kazanmış durumda. Satış fiyatı ise 2699 TL olarak belirlenmiş durumda.

Diğer yandan PS 4 500 GB ile birlikte 3 oyun ve 3 aylık PS Plus üyelik paketi toplada 2699 TL üzerinden müşterilere sunuluyor. PS4 1 TB Konsol ve İkinci DualShock 4’ten oluşan paket ise çok kısa bir süre için 2249 TL üzerinden satılmakta. Normalde bu paketin maliyeti 3199 TL seviyesinde.

Ayrıca Sony tarafından kablosuz DualShock 4 için talep edilen ücret ise 329 TL olarak görülmekte. PS4 konsollarda oynanabilecek son dönemin en popüler oyunları ise aşağıdaki fiyatlar üzerinden satışa çıkarılmış durumda.

Days Gone 229 TL

God Of War 199 TL

GT Sports 139 TL

Marvel’s Spider-Man 249 TL

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 23:14

YORUM EKLE

Popüler Haberler