Profesyonellere Özel ZenBook Pro 15 Geliyor

Dünyaca ünlü firma Asus, profesyonel ellere özel tasarladığı ScreenPad özelliğiyle yeni dizüstü bilgisayarı ZenBook Pro 15’i resmen duyurdu. Teknoloji severler için müjdeler var.

Profesyonellere Özel ZenBook Pro 15 Geliyor

Asus, ZenBook Pro 15 ile dizüstü bilgisayarda adeta devrim niteliğinde bir yeniliğe imza attı. TouchPad’i yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranla birleştirerek piyasaya sürmeye hazırlanan Asus, ilgiyi üzerine çekmeyi başarmış durumda.

Eklentiyle iş akışı ve üretkenliği artırılmaya çalışılmış ve ayrıca ZenBook Pro 15 sahipleri bu ekranı kendine göre entegre edebilecek. ScreenPad, Microsoft’un iş programları ile uyumlu. Yani Office, Word ve diğer Microsoft programlarını iş hayatında kullananlar için büyük kolaylık sağlıyor.

Yeni dizüstü bilgisayar özellikle şık tasarımı ve zarifliğiyle dikkat çekiyor. Ultra ince kenarlarıyla dikkat çeken yeni ürün, 15 inç NanoEdge FHD ekran kalitesine sahip. Bu özellikle kullanıcılar gerçeğe en yakın renkleri deneyimleyebilecek.

Cihaz Oyun Severlere de Hitap Edecek

ZenBook Pro 15, İntel Core i9 işlemciye sahip ve aynı zamanda harici grafik işlemci de mevcut. Bu işlemci kalitesiyle birlikte bilgisayar 10 saniye bile sürmeden çok kısa bir süre içerisinde açılabilmekte. Üstelik Zenbook Pro 15, açılır açılmaz uygulamalara girebilmekte ve her an kullanıma açık halde. Üst düzey performans özelliklerine sahip bu dizüstü bilgisayarın oyunlarda da profesyonel deneyim yaşatabileceği görülüyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 12:58

YORUM EKLE