Projektör Cihazlı Telefon ile Filmleri ve Oyunları Yansıtın

Katlanabilenini duyduk, kapaklısını duyduk, su geçirmezini de duyduk fakat projeksiyon cihazlısını daha önce duymamıştık... Blackview MAX1 size daha önce tanık olmadığınız bir deneyim yaşatacak.

Projektör Cihazlı Telefon ile Filmleri ve Oyunları Yansıtın

Projektörlü Telefonlarla Eğlenceli Dakikalar Geçirin

Teknolojiyi devamlı olarak takip eden kitleye dahil biri iseniz eğer, şu anda teknoloji firmalarının birbiri ile daha büyük ekran ile müşterilerine hizmet vermek için rekabet ettiklerini biliyorsunuzdur. Bu rekabeti alevlendiren ilk olay büyük çentikler olmuştu. Sonrasında daha küçük bir su damlası çentiği geldi ve şu an ise üstten açılır kameralı telefonlar çıkarılıyor. Bu farklılıklar sizin ilginizi çekmiyorsa gelip bir de projeksiyonlu telefon Blackview MAX1 ‘e bakmanızı öneririz.

Projektörlü Telefon Blackview MAX1

Çentikli ekranlar üreticileri yaptıkları telefonlarda bir takım değişiklikler yapmak zorunda kaldılar. Katlanabilen telefon sınıfının oluşmasına sebep olan bir etmende budur. Telefon yapımcıları artık daha da büyük ekran ve gövdeye sahip telefonlar yapabilmekteler. Bugüne kadar görülen katlanabilir özellikteki telefonlar ne kadar gelecek odaklı görünse de halen teknoloji ve müşteri deneyimleri anlamında zoru başarmış değiller.

Telefon ekranlarının büyüme hızı inanılmaz. Bu ekranların büyümesinde bir sınır bulunmuyor bilindiği gibi. Fakat uzun bir zaman daha TV veya bilgisayar ekranı ölçeklerinde telefon ekranları görmeyeceğimiz kesindir. Bu bağlamda Blackview firması Blackview MAX1 isimli projektörlü telefonu ortaya koymuş. Telefon pek çok insanın hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Cebinizde taşınabilir bir oyun makinesi ve televizyon taşıdığınızı düşünün. İstediğiniz filmi açıp duvara yansıtarak sinema keyfi yaşayabileceksiniz.

Oynamaktan en çok zevk aldığınız oyunu telefonunuzdan açın ve büyük ölçekte görerek oynamaya başlayın. Bu telefon tüm zevklerinizi katlayabilecek bir özelliğe sahip sayın okurlarımız.

Yerleşik lazer projektörüne sahip olan Blackview MAX1 ekrandaki görüntüyü evinizde ya da istediğiniz her mekanda yansıtmanız imkanını sizlere sunuyor. Küçük boyutlardaki projektör 2 metre mesafeden 70 inç boyutlarına kadar ulaşabilen görüntüler ortaya koyabiliyor. Bunun sadece 1 cep telefonu sayesinde olması sizce de çok şaşırtıcı değil mi ? Blacview MAX1 için TV ekranı olan telefon benzetmesinin yapılması son derece haklı bulunacak gibi duruyor.

Piyasada bulunan çoğu projektörü kullanırken görüntü üzerinde ayarlama yapmanız gerekebilmektedir. Projeksiyonu olan telefon Blackview MAX1 ile böyle bir çabada bulunmanıza gerek kalmayacaktır. Zaten ev ve tiyatro sinema cihazı mevcutta gelişmiş kameralara sahiptir. Telefon otomatik netliyor ve görüntü detaylarını otomatik olarak düzeltebiliyor. Bu sayede her görüntünün normal standartlarda görülmesini sağlıyor. Bunun yanında telefonun yanında gelen bir eklenti daha bulunuyor. Blackview firması gayet bonkör davranarak 1 adet tripod göndermeyi de çok görmemiş. Bunun sayesinde telefonunuzu bir platform üzerinde sabitleyebiliyorsunuz.

Tüm bunlar hakkında konuşurken siz değerli okurlarımıza bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Sayın okurlar, bu bir projeksiyon cihazı değil, yalnızca bir telefon! Telefonda, Samsung tarafından üretimi gerçekleşen MediaTek Helio P23 yonga seti ve Mali-G71 GPU’sunun kullanıldığı 6 inç boyutlarında AMOLED ekran bulunmakta. Telefonda 6GB RAM  ve 64 GB hafıza konumlandırılmış. Çok kaliteli malzemesi ile dikkat çeken projeksiyonlu telefon Blackview MAX1’in satışı 1 Mart günü başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 22:29

YORUM EKLE