PUBG güncellemesi ile Erangel haritası değişecek!

PUBG yeni güncellemesi ile Erangel haritası değişecek. Firma yöneticisi TS Jang, ilerleyen sezonlarda yeni temalara geçileceğini ve Survivor Pass'ın yeni versiyonunun her yıl oyuna katılacağını duyurdu.

PUBG güncellemesi ile Erangel haritası değişecek!

Son yılların en çok oynanan oyunlarından PUBG yeni bir güncelleme alarak kullanıcıları kendine bağlamaya hazırlanıyor. Yeni güncellemeyle birlikte oyunda büyük yenilikler olacağı belirtiliyor. Özellikle Erangel haritasındaki değişiklikler dikkat çekmekte.

Erangel Haritası Değişecek

Firma yöneticisi TS Jang, yeni güncellemeye ilişkin brifing verdi. İlerleyen sezonlarda yeni temalara geçileceğini açıklayan TS Jang, Survivor Pass’ın yeni bir versiyonunun her yıl oyuna katılacağını yeni özelliklerin kullanıcılarla buluşacağını duyurdu.

Şimdilik gelen güncellemede ise Erangel haritası değişiyor ve videolarda harita baştan aşağı yenilenmiş gibi görünüyor. Eski ve yeni görünümle değişim ortaya çıkmakla birlikte yeni görüntüler özellikle Sovyet dönemi binalarını anımsatmakta. Üstelik yeni güncelleme yalnızca harita ve tema değişikliğini de kapsamamakta. Yeni bir yetenekle birlikte BRDM isminde yeni bir araç da oyunda olacak. BRDM’nin özelliği suyun içinde de gidebiliyor olması ve bu araç oyuna yeni bir soluk katacak gibi görünüyor.

Güncelleme Ne Zaman Yayınlanacak?

PUBG güncellemesi 12 Haziran 2019 günü bütün kullanıcılar için yayınlanacak. PUBG Corp ile gerçekçi savaş mekaniği ve hayatta kalma noktasında dengenin geliştirileceği aktarılmakta. Bununla birlikte silah ustalığı sistemi de geliştiriliyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 23:14

YORUM EKLE
YORUMLAR
Arda
Arda - 5 gün Önce

Abi yeni erangel bende gelmedi güncellendi de yinede yok neden telefonda oynuyorum bu arada

Popüler Haberler