PUBG Lite nasıl indirilir? Düşük Sistem Gereksinimi İle Tamamen Ücretsiz PubG Oyunu

Düşük sistem gereksinimi ile oynayabileceğiniz PUBG Lite sadece Tayland'da kullanıma açıldı. Pubg Lite Oyunu indirebilmeniz için yapmanız gerekenler ve PUBG Lite sistem gereksinimleri içeriğimizde...

PUBG Lite nasıl indirilir? Düşük Sistem Gereksinimi İle Tamamen Ücretsiz PubG Oyunu

Steam üzerinden indirilebilen PUBG’nin sistem gereksinimleri çok yüksek olduğu için pek çok kişi kendi evinde bu oyunu oynayamamaktadır. Bundan dolayı firma, düşük sistem özelliklerine sahip bilgisayarlar için PUBG Lite’yi ücretsiz olarak yayınlama kararı aldı. Şimdi de PUBG Lite’nin detaylarına yakından bakalım.

Ücretsiz PUBG Lite’yi Nereden İndirebilirim?

Kısa bir süre önce yayınlanan düşük grafikli PUBG Lite’nin henüz test aşamasında olduğunu belirtmek gerekiyor. Sürümün henüz test aşamasında olduğu belirtilmekle birlikte yeni sürümün Tayland ile sınırlı olduğu öne sürülmekteydi. PUBG Lite’nin kısa bir süre sonra küresel pazarda yer alacağına ilişkin bir durum da söz konusu. Ancak Lite sürümünü şuanda Türkiye’de de oynayabileceğiniz bir platform da mevcut.

5 Adımda PUBG Lite İndirin

PUBG Lite’yi indirebilmeniz için öncelikle https://accounts.pubg.com/register adresinden üyelik açanız gerekmektedir.

Bilgisayarınıza Lite sürümünü https://lite.pubg.com/download/ adresi üzerinden indirip kurun.

Oyunu bilgisayarınıza kurduktan sonra üyelik bilgilerinizi girmeden oyundan çıkış yapın.

Oyun sadece Tayland’da oynanabildiği için giriş yapabilmek için bir VPN uygulaması kullanmanız gerekmektedir. Bunun için web sayfası üzerinden indirebileceğiniz herhangi bir VPN uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra bölgenizi Tayland olarak ayarlamanız gerekmektedir.

VPN ile bulunduğunuz konumu Tayland’a ayarladıktan sonra oyunu açıp üyelik bilgilerinizi girerek oyunu indirmeniz gerekiyor. Ancak oyuna VPN ile girdiğiniz için intenet bağlantınız normalde olduğundan daha yavaş olacaktır. İndirme işleminiz tamamlandıktan sonra denetim masasından zaman diliminizi Bangkok olarak ayarladıktan sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

Eski nesil Intel işlemcileriyle ve ekran kartlarıyla da oynayabileceğiniz PUBG Lite’yi yüksek performans grafikleriyle deneyimleyebilirsiniz. İşte düşük sistem gereksinimi isteyen PUBG için gereken en asgari sistem detayları;

Minimum sistemde bilgisayar işlemcisi i3 2.4 gHz, ekran kartınız Intel HD Graphics 4000, 4 GB RAM ve 4 GP depolama olması yeterlidir.

Ultra grafikler için Intel i5 2.8ghz işlemci, AMD radeon HD 7870 ekran kartı, 8 GB RAM ve 4 GB depolama alanı yeterli olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 22:32

YORUM EKLE

Popüler Haberler