PUBG Mobil Zombi Modu Güncellemesi 0.11.0 Yayınlandı! Pubg Zombi Modu Yenilikleri

PUBG Mobil Zombi Modu güncellemesi sonunda Google Play Store'da. Yeni güncelleme 0.11.0 ile birlikte oyuna birçok yeni özellik eklendi.

PUBG Mobil Zombi Modu Güncellemesi 0.11.0 Yayınlandı! Pubg Zombi Modu Yenilikleri

PUBG son zamanların en popüler oyunlarından biri. Bilgisayar oyununun ardından cep telefonlarında da PUBG Mobile oynanabiliyor. Google Play Store kolaylıkla indirebileceğiniz PUBG Mobile Zombi Modu Güncellemesi 0.11.0 sonunda yayınlandı.

PUBG 0.11.0 sürümünde diğer oyuncularla kıyasıya mücadele edip hayatta kalmaya çalışırken aynı zamanda zombi ordularıyla savaşmak zorunda kalacaksınız. Yeni güncellemede yalnızca zombiler yok. 0.11.0 sürümünde her zamanki çöl ve karla kaplı alanlardan bıktıysanız, Ay ışığı modu Vikendi haritasına gelecek ve yeni bir hava sunacak.

Yeni güncellemenin boyutu 436 MB olarak Google Play Store’a düştü. Güncellemedeki yeniliklerden biraz bahsedecek olursak, oyuncu bilgi ve bağlantılarının görüntülendiği Connection adlı bir alan ve oyunun birinci yılını doldurması şerefine birçok avatar, özel eşya ve farklı kozmetik ürünler oyuna eklendi. SMG’ler saldırı tüfekleri savaş modunda artık iki kat mermi ile gelebilecek ve Pandemic Treasure eklentisiyle birlikte Resident Evil 2 kostümleri kullanılabilecek. Ayrıca oyuncu, maçlarda artık mikrofon bas - konuş özelliğini kullanabilecek.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 08:29

YORUM EKLE