Pubg Mobile Dili Nasıl Değiştirilir? PUBG Dil Ayarları Değiştirme

Son zamanların en çok oynanan mobil oyunlarından PUBG Mobile, 12 farklı dil seçeneği ile oynanabilmektedir. Mobile PUBG oyunu Android emulatörleri ile de milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır. Pubg mobil dil ayarları değiştirme nasıl yapılır? gelin birlikte inceleyelim.

Pubg Mobile Dili Nasıl Değiştirilir? PUBG Dil Ayarları Değiştirme

Mobil oyun platformunda devasa bir etki yaratan Mobile PUBG, IOS ve Android mağazalarında en çok oyunlar listesinde yer almaktadır. Ücretsiz olarak oynanabilen PUBG, birçok PC kullanıcısı tarafından da Android emülatörleri ile oynanmaktadır.

Oyun İngilizce olarak yüklendiği için birçok kullanıcı dil değiştirirken birtakım problemlerle karşı karşıya kaldı. Oyun menüsü üzerinden dil seçiminizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

PUBG Dil Ayarları Nasıl Değiştirilir?

PUBG Mobile’ye giriş yaptıktan sonra ekranın sağ üst kısmında yer alan dişli sekmesine dokunun. Sağ tarafta açılan dil (language) sekmesine dokunarak uygulamayı kullanmak istediğiniz dili seçip ayarları kaydedin.

Oyunun dilini İngilizce, Rusça, Portekizce, Türkçe, Japonca, Korece, Almanca başta olmak üzere 12 dile çevirebilirsiniz.

PUBG Mobile Oynayabilmek İçin Sistem Gereksinimi

PUBG Mobile oyununu oynayabilmek için aktif bir intenet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor. Android işletim sistemli cihazlarda sürümün en az 5.1 olması ve RAM kapasitesinin en az 2 GB olması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 08:10

YORUM EKLE

Popüler Haberler