PUBG Mobile Lite Nasıl İndirilir ve Kurulur? Google Play Store'da

Mobile PUBG'yi desteklemeyen akıllı telefonlar için daha küçük boyutlu PUBG Mobile Lite nasıl indirilir, kurulur? Oyun 40 kişiyle oynanmakta ve harita sıradan haritalara oranla daha küçük olarak tasarlandı.

PUBG Mobile Lite Nasıl İndirilir ve Kurulur? Google Play Store'da

PUBG Mobile oyununu desteklemeyen akıllı telefonlar için PUBG Mobile Lite sürümü geliştirildi. Sıradan PUBG’de olduğu gibi 100 kişi değil, 40 kişiyle oynanabilmektedir. Şuanda Türkiye sürümü henüz yayınlanmadığı için dolayısıyla Google PlayStore mağazalarından indirilememektedir. Ancak uygulamayı cihazınıza kurabilmek için iki farklı yöntem bulunmaktadır.

APK Dosyası İndirerek Kurun

https://apkpure.com/tr/pubg-lite/com.tencent.iglite adresi üzerinden PUBG Mobile Lite APK dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Ancak indirme işleminden sonra arşiv açıcı programları indirmeniz ve indirdiğiniz APK dosyasını cihazınıza kurmanız gerekmektedir. APK dosyasını kurduktan sonra Android-OBB klasörü içerisinde yer alan com.tencent.iglite klasörünü Android-OBB klasörüne yapıştırmanız gerekmektedir. Akıllı telefonunuza Power VPN uygulamasını kurduktan sonra Brezilya sunucuları üzerinden oyuna giriş yapın.

Google PlayStore’den İndirin

Google PlayStore mağazalarından uygulamayı indirebilmeniz için VPN kurmanız gerekmektedir. Öncelikle Google PlayStore’yi durdurmaya zorlaya dokunmanız ve verileri temizlemeniz gerekiyor. Bir sonraki adımda PlayStore mağazası üzerinden Pubg Mobile Lite’yi aratarak yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 07:57

YORUM EKLE
YORUMLAR
Anıl
Anıl - 3 ay Önce

Durdurmaya zorlayıp verileri temizleyin sonra VPN yi açıp Google Play'de pubg liteı arayın

Ahmet
Ahmet - 3 ay Önce

Ince

Popüler Haberler