PUBG Zombi Modu Güncellemesi 19 Şubatta Telefonlarda Olacak!

Milyonlarca kişinin bağımlısı olduğu PUBG’nin mobil oyununa zombi modu geliyor. Zombi Modu 19 Şubat’ta Telefonlarınızda Olacak! Mobile versiyonuna gelecek olan güncelleme ile birlikte zombi modu oynanabilecek.

PUBG Zombi Modu Güncellemesi 19 Şubatta Telefonlarda Olacak!

PUBG Mobile Zombies modunun çıkış tarihi olarak 19 Şubat tarihi belirlendi. Bu moda ek olarak, PUBG Mobile Prime ve Prime Plus abonelikleri ile BC’yi UC’ye çevirme özelliğinin bu güncelleme ile beraber atlandığı belirtiliyor. PUBG tutkunları zombi modu için bekleyişe geçti bile. G63C silahı da bu güncelleme de olmayabilir.

Zombi Modu 19 Şubat’ta Telefonlarınızda Olacak!

Geçtiğimiz günlerde zombi modunun PUBG Mobile 0.11.0 güncellemesi ile 15-20 Şubat arasında oyuna ekleneceği iddia edilmişti. Dolayısıyla bu bilginin doğru olduğu ortaya çıktı. Ancak, Tencent firmasının henüz kesin bir açıklama yapmaması şüphe uyandıran bir durum. PUBG Mobile Zombies Mode 0.11.0 güncellemesinin detayları şunlardır:

-Sanhok haritası için Tukshai

-Erangel haritasında yeni kar alanı

-Miramar ve Erangel haritasında yeni dinamik hava durumu

-Yeni death cam özelliği size nasıl öldüğünüzü gösterecek

-Zombi modu

-MK 47 Mutant tüfek

-Silahlar için lazer gösterge

-Vikendi için kar bisikleti

-Yeni dans ifadeleri

-Klasik Sesler

-PUBG Vikendi kar haritası betadan kalkar

Bununla birlikte, güncellemeyi betada deneyen oyuncular çok fazla geri bildirimde bulundu. Tespit edilen ilk şey ise oyunun takım olarak oynandığında daha kolay hale geldiği yönünde. Tek kişilik oyun açan oyuncular Tyrant gibi zorlu canavarları geçemediklerini bildirdi. Oyunun yeni zombi modu Resident Evil 2’ye oldukça benziyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 02:23

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ponçikgamerkr
Ponçikgamerkr - 4 ay Önce

1.Ben olacam len

Ponçikgamerkr
Ponçikgamerkr - 4 ay Önce

Beni pubg mobile alın len

Popüler Haberler