PUBG'ye yeni güncelleme geldi! İşte tüm yenilikler!

Oyuncular tarafından en çok oynanan Battle Royale oyunlardan birisi olan PUBG'ye yeni bir güncelleme geldi. 9GB boyutundaki bu güncellemede oyuncuları memnun edecek güzel yenilikler bulunuyor. Gelin yeniliklere birlikte bakalım.

PUBG'ye yeni güncelleme geldi! İşte tüm yenilikler!

PUBG Yenilendi!

Battle Royale oyunlar arasında en çok tercih edilen oyunlardan olan PUBG , bugün 9GB boyutunda bir güncelleme paylaştı. Bu güncelleme ile oyunun başından beri 25. Kez güncelleme paylaşılmış oldu. Bakalım bu güncelleme ile oyunu hangi yenilikler gelmiş?

Öncelikle Vikendi ve Erangel haritalarına özel olmak üzere yeni bir silah oyuna eklenmiş durumda. Bizon Hafif Makineli Silahlar sınıfına üye bir silah ve 9mm mermi kullanıyor.

Ayrıca Bizon’un uzatıcı şarjör eklemeden önceki mermi kapasitesi 53 mermi boyutunda. Silaha susturucu, alev gizleyici, namlu ucu freni, dürbün ve yardımcı görüş eklentileri de takılabilmekte.

Yardımcı Görüş Oyunculara Büyük Kolaylık Sağlayacak

PUBG yardımcı görüş

Oyunun 25. Güncellemesinde oyuncularına sunduğu diğer yeni özellikse yardımcı görüş özelliği. Yapımcı firmanın duyurduğu veriler kapsamında, yardımcı görüş özelliği oyundaki silahlara ikinci bir dürbün ekleme imkanı sunuyor. Öneğin ilk dürbün yuvasına 4x, ikinci dürbün yuvasına holografik görüş eklemeniz durumunda uzaktaki düşmanınız ile çatışırken bir anda yakına odaklanmanız gerekirse, 4x dürbünü çıkarıp yerine holografik takarken zaman kaybetmek yerine yardımcı görüş sayesinde 2 dürbünü birden silahınızda bulundurabileceksiniz. Silahınızda bulunan 2 dürbün arasında ALT+ Sağ Tuş kombinasyonu ile geçiş yapılabilmekte. Aşağıdaki kısımda yardımcı görüş eklentisinin kullanılabileceği silahları sıraladık.

Yardımcı Görüş Hangi Silahlarda Kullanılabiliyor?

– SR/KNT – AWM, M24, Kar98k

– SMG/HMS – UMP, Vector, Bizon

– Shotgun/Pompalı Tüfek – S12K

– LMG – M249

– AR/TT – Beryl M762, AKM, AUG, M416, Mutant, QBZ, SCAR-L, G36C

– DMR/SNT – SLR, Mini14, Mk14, QBU, SKS

Vikendi’de Havalar Mis!

PUBG ay ışığı

Yeni güncelleme ile birlikte yapılan yenilikler bu kadarla sınırlı değil. Vikendi haritasına yeni bir mod daha eklenmiş durumda.

Oyuna gelen 25. Güncelleme ile birlikte Vikendi Kış Haritasına yeni bir hava durumu daha eklendi. Oyunu güncelledikten sonra göreceksiniz ki Vikendi kış haritasında Kuzey ışıkları var ! Oyuncular bu hava durumunu gece modunda oynayabilecekler. Fakat gece dediğimize bakmayın Kuzey Işıkları sayesinde etrafı görebilmeniz mümkün.

Oyuncuların kalbinin hızlı çarpmasına neden olduğundan emin olduğumuz bu grafik güncellemelerini bir kenara bırakıp oynanış kısmında yapılan geliştirmelere dönüyoruz. Yapımcı şirket Vikendi haritasındaki loot dengesinde değişiklikler yaptığını duyurarak, haritanın tiryakilerine yeni haberler verdi.

Bu değişiklikler kapsamında haritada bulabileceğiniz 3. Seviye yelek ve kaskların sayısında azaltma yapıldığını ve haritanın birçok yerinde bulabileceğiniz SMG silahlarının sayısının da düşürüldüğü belirtildi. Ayrıca yapımcı şirket, oyunda bazı performans geliştirmelerinin de yapıldığını belirtti.

9GB boyutundaki dev güncellemenin içeriğinde bulunan tüm konuları siz değerli okurlarımız ile paylaşmış bulunmaktayız. Sizlerde bu güncelleme hakkındaki fikir ve görüşlerinizi yorum bölümünde belirtebilirsiniz. Keyifli Oyunlar!

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 00:33

YORUM EKLE

Popüler Haberler