Qumpara Uygulaması nedir? Qumpara nasıl çalışır? Kampanya ve indirimleri

Son günlerde en çok indirilen uygulamalardan olan Qumpara nedir, nasıl kullanılır ve kampanyaları nelerdir sorularının yanıtı ortaya çıktı. Qumpara uygulamasıyla puan biriktirip ödül kazanabilmek çok kolay.

Qumpara Uygulaması nedir? Qumpara nasıl çalışır? Kampanya ve indirimleri

Qumpara, artık dünya genelinde cep telefonlarına yüklenmekte olan bir aplikasyondur. Uygulama; alışverişlerde alınan fişlerin veya faturaların resimlerinin çekilip yüklenebildiği ve alışverişler sayesinde ödüllerin kazanabildiği bir uygulamadır. Uygulamayla puan kazanabilir, indirim fırsatlarından yararlanabilir, intenet paketleri kazanılabilmektedir. Puanlar biriktirilerek alışverişlerde kullanılabileceği gibi, ödüller alarak banka hesabına aktarabilirsiniz.

Qumpara Uygulaması Nasıl Çalışır?

Alışveriş yaptıktan sonra fiş almayı unutmamalısınız.

Fiş resmini uygulamada fotoğraf makinesi butonuna tıklayarak çekmelisiniz.

Ödülün veya puanın hesaba yüklenmesi beklenecektir.

Qumpara kullanıcılarının en çok rağbet gösterdiği ödüllerden bir tanesi sinema biletidir. Sinema bileti kazanabilmek için uygulamadaki kampanyalara katılım sağlamalı ve yapılan alışverişlerden Qumpara puanı kazanmalısınız.

Qumpara müşteri hizmetlerine +90 530 344 5808’dir.

Qumpara Sinema Bileti Nasıl Kazanılır?

Qumpara sinema bileti kazanabilmek için kampanyalar dikkatli bir şekilde okunmalıdır. Kampanyadaki ürünlerden almamanız halinde yapılacak alışverişe göre fiş incelenecek ve kampanya koşulları karşılanamadığından kabul edilmeyecektir. Buna göre kampanyaları incelemeli ve doğru ürünleri almalısınız.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 21:55

YORUM EKLE

Popüler Haberler