Resmi Gazete IOS ve Android mobil uygulamaları yayımlandı

Her gün kolaylıkla ulaşabilmemiz için Resmi Gazete mobil uygulaması Cumhurbaşkanlığı Hukuk ve Mevzuat Genel Müdürlüğü tarafından oluşturuldu. Resmi Gazete'nin mobil uygulamaları IOS ve Android için ayrı ayrı yayımlandı.

Resmi Gazete IOS ve Android mobil uygulamaları yayımlandı

Resmi gazeteyi her gün takip etmemiz için Cumhurbaşkanlığı Hukuk ve Mevzuat Genel Müdürlüğü, App Store ve Google Play Store üzerinden kolaylıklar sunuyor. Çıkardıkları başarılı bir mobil uygulamayla kullanıcılara Resmi Gazete’ye erişim imkanı sunarken App Store ve Google Play Store’daki uygulamalara T.C. Resmi Gazete aramasıyla kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Uygulamaya baktığımızda bugünün kararlarını inceleyebiliyorken eski kararları ve haberleri de görmemiz mümkün. Arşiv ve arama kısımlarından geçmiş haberlere de ulaşabiliyoruz. Ancak “bildirim” kısmı iki uygulamada da bulunmuyor. Önceki Gün ve Sonraki Gün kısımlarından istenen tarihe gitmek de mümkün. Bildirim olayı da eklenirse kullanıcılara daha avantajlı olacaktır. Sürekli girip kontrol etmektense bildirim geldiğinde takip etmek daha faydalı olacaktır. Bugün, Son Mükerrer, Cumhurbaşkanlığı Karanameleri, Arşiv, İlanlar, Duyurular gibi bölümler içeren uygulama her kullanıcının indirip takip edebileceği kolaylıktadır.

Uygulamaya App Store üzerinden https://apps.apple.com/tr/app/t-c-resmi-gazete/id1459077349?l=tr adresinden, Google Play Store üzerinden https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.tccb.resmigazete adresinden de ulaşabilirsiniz.

TC Resmi Gazete mobil ile ilgili görsel sonucu

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 23:28

YORUM EKLE

Popüler Haberler