Samsung Galaxy Note 10 çıkış tarihi belli oldu mu? Ne zaman çıkacak?

Samsung Note serisinin yeni üyesini merakla bekleyen binlerce kişi Galaxy Note 10 çıkış tarihi belli oldu mu ve ne zaman çıkacak sorularının yanıtını arıyor. Güney Kore merkezli teknoloji devinin bu yıl hem Galaxy Note 10 hem de Galaxy Note 10 Pro modelini tanıtacağı öğrenildi.

Samsung Galaxy Note 10 çıkış tarihi belli oldu mu? Ne zaman çıkacak?

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 10’a ilişkin bazı kulis bilgileri teknoloji severlerin ilgi odağı haline geldi. Geçtiğimiz yıl Galaxy Note 9 modelini 9 Ağustos günü lansmana çıkaran Güney Kore merkezli teknoloji devinin serinin yeni amiral gemisi Galaxy Note 10’u 10 Ağustos’ta tanıtacağı iddia edildi.

Lansman Tarihi Cihazın Model Numarasına Göre Alınıyor

Uzmanlar, Samsung’un lansman tarihi konusunda cihazın model numarasına göre kararlar aldığını belirtiyor. New York’ta düzenlenmesi beklenen etkinlikte birlikte Note serisinin yeni üyesinin 25 Ağustos’ta rafa çıkacağı iddia edildi. Ancak Türkiye pazarına gelmesinin biraz zaman alabileceği de konuşulan konular arasında.

İki Farklı Model Tanıtılacak

Samsung’un bu yıl yapacağı lansmanda Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro olmak üzere iki farklı akıllı telefonu kullanıma sunacağı belirtiliyor. Galaxy Note modelinin en güçlü donanımlara ev sahipliği edeceği belirtilmekle birlikte, Note 10 Pro modelinin Note modeline göre tek farkının ekran boyutu olduğu da kulis bilgilerinde yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 08:06

YORUM EKLE
YORUMLAR
Turan
Turan - 1 hafta Önce

Haberport tesekkurler

Popüler Haberler