Samsung Galaxy S10e Özellikleri Neler? Ne Zaman Satışa Sunulacak? Fiyat Bilgisi Açıklandı!

Samsung Galaxy S10e Ne Zaman Kullanıcı İle Buluşacak? Özellikleri ve Fiyatı Ne Olacak? Cep telefonu markaları arasından sevilen marka Samsung, kullanıcılarına yakın zamanda yeni bir seriyi tanıtmayı amaçlıyor. Önümüzdeki günlerde kullanıcılara sunulacak olan Galaxy S10e, gerek özellikleri, gerek tasarımı ile şimdiden iPhone XR ve Galaxy S9 Plus’a rakip olacak.

Samsung Galaxy S10e Özellikleri Neler? Ne Zaman Satışa Sunulacak? Fiyat Bilgisi Açıklandı!

Samsung Galaxy S10e Özellikleri Neler? Ne Zaman Satışa Sunulacak? 

Geçtiğimiz günlerde S10 Lite modeli hakkında yayımlanan iddiaların ardından Samsung, Galaxy S10e ile ilerlemeye kararı aldı. Ekranda bulunan özçekim kamerasının yaklaşık olarak 5mm ölçüde olduğu belirtiliyor. Samsung yeni seride özçekim kamerasını diğer markalarda olduğu gibi UI öğeleriyle gizlememeyi tercih ediyor. Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modellerinde parmak izi tarayıcıları 6.1 inç ve 6.4 inç kavisli ekran tercih edilirken, Galaxy S10e modeli 5.8 inç düz ekranlı olacak. Aynı zamanda bu modelde parmak izi tarayıcısı güç düğmesinde bulunacak.

Samsung, yeni Galaxy serisi Galaxy S10e, Galaxy S10 ve Galaxy S10+ kullanıcı ile 20 Şubat tarihinde buluşacak. Samsung S10e 700 dolar fiyat ile satışa sunulacak.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 20:58

YORUM EKLE