Samsung Galaxy S6 Kullanıcıları da Nihayet 7.0 Güncellemesine Kavuştu

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, amiral gemileri olan S6 ve S6 Edge kullanıcılarını memnun edebilmek için nihayet Nougat 7.0 güncellemesini yayınladı;

Samsung Galaxy S6 Kullanıcıları da Nihayet 7.0 Güncellemesine Kavuştu
Google kullanıcıları için 7 ay önce yayınlanan ancak Samsung’un amiral gemileri için Nougat 7.0 güncellemesini resmen kullanıcıları ile paylaştı. Teknoloji severler tarafından çok büyük bir ilgiyle kullanılan Galaxy S6 ve S6 Edge için bu güncelleme yayınlandı. Firma S6 ve S6 Edge’nin kalitesini tam anlamıyla gözden geçirebilmek için güncellemeyi erteleme yoluna gitti. Bu süreçte ise kullanıcılar bu güncellemenin geleceği günü adeta iple çekmişlerdir.

Nihayet ise merakla beklenen bu güncellemeye kavuşan cihaz kullanıcıları, bu efsane güncellemeye kavuştu. Cihazı farklı boyutlara ulaştıran ve bununla birlikte kişiye adeta yeni cihaz almış hissi yaşatan Nougat 7.0 güncellemesi, Android kullanıcıları tarafından çok büyük ilgi gördü. Cihaza gelen bu güncellemeler kullanıcıları çok daha ayrıcalıklı bir hissiyat yaşatmıştır.

Cihazlar Büyük Bir Performans Artışı Göstermekte

Gelen bu güncellemeyle birlikte Android cihazların performansında çok ciddi bir artış gözlemlenmekte. Bununla birlikte cihazın değişen ara yüzüyle, kullanıcılar bu cihazları çok daha özel bir ilgiyle kullanabilmekteler. Özellikle de diğer güncellemelere oranla en kapsamlısı olarak görülen ve cihazı çok daha farklı boyutlara ulaştıran bu güncellemeye teknoloji severler büyük bir ilgi duymaktalar.

Kullanıcılar Geç Gelen Güncellemeden Şikayetçi

Samsung marka amiral gemisine sahip olan teknoloji severlerin en büyük sıkıntısı genel olarak güncellemeden kaynaklanmakta. Güney Kore merkezli firmanın Android’in en kapsamlı güncellemeleri arasında yer alan Nougat 7.0’ı cihazlara geç dahil etmesi kullanıcıları isyan ettirmekte. Ancak yine de piyasaya sürdüğü kaliteli akıllı telefonlar ile yine de ilgi odağı haline gelmeyi başaran firma, bu konuda daha büyük adımlar atarak firma değerini daha da artırabilir.
 
Güncelleme konusunda firmanın biraz daha eli bol olması halinde Samsung'un diğer teknoloji devlerine fark atabileceği de pek çok akıllı telefon kullanıcısı tarafından yapılan yorumlar arasında yer almakta.
Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 13:39

YORUM EKLE