Samsung ve Spotify Anlaştı! Samsung Cihazlarda Spotify Premium 6 Ay Ücretsiz Olacak!

Samsung ve Spotify bazı cihazlarda Spotify aboneliği için anlaştı. Samsung’un yeni piyasaya süreceği bazı modellerde 6 aylık Premium Spotify aboneliği ücretsiz olarak sunulacak. İlerleyen zamanlarda anlaşmanın diğer modellerde de uygulanması bekleniyor.

Samsung ve Spotify Anlaştı! Samsung Cihazlarda Spotify Premium 6 Ay Ücretsiz Olacak!

Yaklaşık 200 milyon kadar kullanıcısı olan Spotify müzik servisi, Samsung şirketiyle uzun süredir bir ortaklık içinde çalışmaktaydı. Geride bıraktığımız haftalarda yapılan bir anlaşma ile bu ortaklık daha büyüdü. Samsun ve Spotify şirketleri arasında imzalanan anlaşmaya göre, bazı Samsung telefonlar Spotify yüklü olarak gelecek.

Samsung ve Spotify 6 aylık kampanya başlattı.

Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre, piyasaya yeni sürülen cihazlardan bazıları Spotify uygulaması ön yüklü olarak gelecek. Anlaşmaya göre bu cihazlar arasında Galaxy Ford, Galaxy S10 ve Galaxy A var. Bu anlaşma ilk olarak Galaxy S10 serisinde uygulanacak. Ayrıca Spotify uygulamasının yüklü olduğu telefonalarda 6 aylık Premium abonelik olacak.

Bazı duyumlara göre şimdilik belirli modellerde uygulanan bu kampanya, ilerleyen zamanlarda diğer modellerde de kullanılabilir. Bunun yanı sıra kampanyanın uygulanacağı bölgeler ve ne zaman uygulanacağı henüz açıklanmadı.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 02:53

YORUM EKLE

Popüler Haberler