Samsung’tan Yeni Amiral Gemisine Güçlü ve Özel Power Bank

Güney Kore merkezli teknoloji firması Samsung, kısa süre sonra piyasaya girecek olan Galaxy S8 için özel bir taşınabilir şarj cihazı ortaya çıkaracak.

Samsung’tan Yeni Amiral Gemisine Güçlü ve Özel Power Bank
Teknoloji devleri arasında akıllı telefon kullanıcılarının ayrı bir konumda tuttuğu teknoloji firması, Galaxy S8 ile mobil piyasayı adeta altına üstüne getirecek gibi görünüyor. Şimdiden milyonlarca kişinin ilgisini üzerine çekmeyi başaran ve üst seviye performans özellikleriyle kullanıcılarının kalbini fethedeceği tahmin edilen bu cihaz aylardır büyük bir merakla bekleniyor.

Şuanda ise cihazın pek çok özelliği sızdırılmış durumdayken, Güney Kore merkezli teknoloji firmasının bu cihaza özel bir taşınabilir şarj cihazı piyasaya süreceği aktarıldı. 5100 mAh kapasiteli Samsung power bank’ın hızlı şarj desteğine sahip olan cihaza uygun bir girişe ev sahipliği yaptığı bilgisi de aktarılmakta.

Performans Beklentileri Tamamen Karşılanacak

Teknoloji firmasının bu yıl kısa bir süre sonra piyasaya süreceği tahmin edilen amiral gemisi Galaxy S8’in özellikleri, teknoloji severlerin ağzını sulandırıyor. Üst düzey amiral gemilerinde genel olarak tercih edilen Qualcomm Snapdragon 835 yonga setine sahip olacak olan bu cihaz, üst düzey oyunları bile rahat bir şekilde oynanabilir kılacak. Aynı zamanda 8 çekirdek ve 4 GB RAM kapasitesiyle birlikte de bu akıllı cihaz adeta ışık hızında çalışacak!

Onunla Oyun Oynamaya Doyamayacaksınız

Dev ekranı ve 1440x2960 ekran çözünürlüğüne sahip olacak olan bu cihazla artık oyun oynamak ve film izlemek çok keyifli bir hal alacak. Kullanıcıların her anlamda beklentilerini tam anlamıyla karşılayacak olan bu üst sınıf akıllı telefonun ekstra özellikleri de cabası.

Gönül Rahatlığıyla Oyun ve Film Yükleyebilirsiniz

Akıllı telefonun 64 GB dahili hafızaya sahip olduğu belirtiliyor. Bununla birlikte 2 TB’a kadar artırılabilir hafıza kartı desteğinin de olması, bu cihazı adeta bir bilgisayar konumuna sokuyor. Üst seviye oyunların gönül rahatlığıyla indirilebileceği ve 4K filmlerin bile depolanabileceği bu akıllı cihaz, kullanıcılarını çok ayrı bir seviyeye çıkaracak. 

Kullanıcılarının Gönlünü Yeniden Kazanabilir

Kullanıcılarından Galaxy S8 ile özür dilemeye ve onların güvenini yeniden kazanmayı başarmak isteyen Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bu yıl bu başarıya imza atarak firma değerini yeniden artırabilir.
Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 17:46

YORUM EKLE