Samsung’un 4 Kameralı Telefonu Sızdırıldı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un 4 arka kameralı Galaxy A9 Pro 2018’in özellikleri sızdırıldı. İşte merakla beklenen o amiral gemisinin özellikleri.

Samsung’un 4 Kameralı Telefonu Sızdırıldı

Günümüzde sosyal medya kullanımının hat safhaya ulaşması, üretici firmaların daha çok kameralar üzerine yoğunlaşmasını sağlamış durumda. Kullanıcılarının kamera deneyimini en iyi seviyeye çıkarmak isteyen firmalar, ürettiği telefonlarla profesyonel kameralara taş çıkartıyor. Şimdilerde ise 3 ve hatta 4 kameralı akıllı cihazların üretimi için hazırlıklar yapılmakta.

Güney Koreli devin en çok beğenilen serisinden A9 Pro kullanıcılarıyla tanışmaya hazırlanıyor. Kamera odaklı telefon alıcılarının kaçırmak istemeyeceği bu model tamı tamına 4 kameraya sahip olacak. Cihazda 24 megapiksel çözünürlükte kamera olacak ve ayrıca 5-10 megapiksellik yakınlaştırma odağı olacağı öğrenildi.

Tasarımda Değişikliğe Gidilmiyor

Cihazın sızdırılan tasarımında ise 2018’te üretilen Samsung cihazlardan pek farklılık olmadığı görülüyor. Akıllı telefon Snapdragon 710 işlemciyle piyasada yerini alacakken, 4 GB ve 6 GB RAM olmak üzere 2 farklı çeşit piyasaya sürülecek. Aynı zamanda 4 GB’lik modelde 64 GB, 6 GB’lik modelde ise 128 GB dahili bellek yer alacak.

Cihazın batarya ömrü ise 3720 mAh olarak görülüyor. Merakla beklenen akıllı telefonun 11 Ekim 2018 tarihinde tanıtılacağı iddia ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 21:10

YORUM EKLE