Sır Perdesi Aralanıyor: Galaxy Serisinin Yeni Canavarı Görüldü!

Samsung'un yakın tarihte piyasaya çıkarması beklenen canavarı Samsun Galaxy Note 9 ile ilgili internette paylaşımlar sürüyor. Yeni bir gönderide, cihazın kutusu ve üzerinde fiziksel görünüşü ifşa oldu.

Sır Perdesi Aralanıyor: Galaxy Serisinin Yeni Canavarı Görüldü!

Akıllı telefon piyasasının en güçlü iki isminden birisi olan Samsung, kullanıcılarını her yıl sabırsızlandırmayı seviyor. Öyle ki yılda bir kaç atakla yeni akıllı telefon çıkışı yapan ve her farklı serisiyle farklı bir kullanıcı kitlesine hitap eden firma, Galaxy serisiyle piyasaya bomba giriş yapmaya hazırlanıyor. Note 9'u serinin son nesil üyesi olarak tanıtmaya hazırlanan firma, ser verip sır vermiyor ancak akıllı telefonda Samsung'un sıkı takipçisi olanlar yeni ürün ile ilgili spekülasyonları ortaya atmaktan vazgeçmiyor. Bu anlamda bir süredir cihazın görseli ile ilgili olarak ortaya atılan iddialar, yapılan yeni bir paylaşımla havada kalmış oldu. Cihazın kutusunun yer aldığı görselde, Note 9'un tüm fiziksel özellikleri görülebiliyor.

SAMSUNG'DAN MODERN ÇİZGİLERLE GALAXY NOTE 9!

Galaxy serisinin S8 ve S9 modelleriyle kullanıcılarından yoğun bir şekilde eleştiri alan Samsung, Note 9 ile ciddi bir imaj yenilenmesine gitmeyi hedefeliyor. Arka kameraları ve arka cepheye entegre edilmiş parmak izi sensörü ile dikkat çeken cihaz, oldukça ergonomik bir dış tasarıma sahip.

Yatay kamera düzeneğinin tam altına yerleştirilen parmak izi sensörü kullanıcılardan önceki Galaxy modellerinde tepki toplamıştı ancak firma bu yönden bir değişikliğe gitmemiş.

Cihazın taban kurulumuna bakıldığında, hoparlör çıkışı ve kulaklık için jak girişi yanında S Pen yuvası bulunuyor.

Ekran genişliği 6.4 inç olan cihaz, çift işlemci ile gelmesi beklenen cihazda Snapdragon 845 ve Exynoc 9819 Octa yonga seti bulunacağı öne sürülüyor.

6 GB ve 8 GB RAM seçenekleri ile piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Note 9'un 9 Ağustos'ta New York'ta gerçekleştirilecek olan Samsung Unpacked etkinliğiyle tanıtılacağı biliniyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2018, 12:08

YORUM EKLE