Sony Xperia XZ4 Görüntüsü Ve Cihaza Ait Teknik Bilgiler

Sony'nin tasarım ve donanım konusunda aldığı kararların ilk ürün Xperia XZ4 görüntüsü ortaya çıktı. Cihazda çerçeveye yer verilmemesi büyük ilgi gördü.

Sony Xperia XZ4 Görüntüsü Ve Cihaza Ait Teknik Bilgiler

Sony’nin 2019 yılı için oynayacağı en büyük kozlardan bir tanesi olarak Xperia XZ4 olarak karşımıza çıkmakta. Henüz hedeflediği seviyeye ulaşamayan firma, üretim konusunda bambaşka bir strateji izlemeye karar verdi. Ürettiği akıllı telefonlarda donanım ve tasarım değişikliğine giden Sony, akıllı telefon üretiminde de teknoloji devleri arasında girme uğraşı veriyor. Müşteri taleplerine bağlı olarak stratejik adımlar atma kararı alan firma, Xperia XZ4’den büyük bir satış grafiği bekliyor.

Sony Tasarımda Çağ Atladı

Bundan önceki akıllı telefon modellerinde çerçeve-cam oranını yüksek tuttuğu için beğenileri kazanamayan Sony, bu problemi ortadan kaldırmaya kararlı. Firma yeni amiral gemisi XZ4’ün fotoğrafını gözler önüne serdi ve cihazda çerçeve bulunmaması dikkatlerden kaçmadı. Diğer modellere göre tasarım farklılığını konuşturan Sony, kullanıcılara tam ekran deneyimi yaşatmayı planlıyor. Firmanın tasarım konusunda en çok eleştirilen yönü üst çerçeve bölümündeki kalınlıktı. Ancak Sony bundan ders çıkararak yeni modelinde çok daha ince ve şık bir tasarım tercih etmiş.

2019 Sony’nin Yılı Olabilir

Teknoloji devleri 2019 yılı için hedef ve beklentilerini yüksek tutmakta kararlı. Akıllı telefon dolaşımında önde gelen Samsung ve Apple gibi firmalara rakip pek çok firma ortaya çıktı. Bu bağlamda teknoloji devlerinin tahtını sallayabilecek Huawei, Xiaomi ve Sony telefonları küresel piyasada ilgi görmeye başladı. Bu firmalar arasından Sony’nin XZ4 modeliyle çıkış yakalayabileceği iddia ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 14:43

YORUM EKLE

Popüler Haberler