Steam Yaz İndirimi 2019 Satış Tarihleri Belli Oldu!

Steam yaz indirimi 2019 satış tarihleri belli oldu! Pek çok oyunda büyük indirimlerin olacağı Steam 2019 yaz indirimi 25 Haziran’da başlayacak. Bu indirimler oyun severler için büyük bir şans.

Steam Yaz İndirimi 2019  Satış Tarihleri Belli Oldu!

2019 Steam Yaz İndirimi Satışları

Steam’ın yaz indirimi satışları, zamanla PC oyun geleneği haline geldi. Ancak son yıllarda, satışın başlama tarihi herhangi bir resmi ilanın önüne geçti ve bu geleneğe bir başkası eşlik etti. Şaşırtıcı bir şekilde, 2019 yaz indirimi satışının da başlama tarihi yine her şeyin önüne geçmeyi başardı.

SteamCN’e göre, bu seneki Steam yaz indirimi satışları Çin’deki oyuncular için 26 Haziran sabahında başlayacak. Bu indirim batıda ise 25 Haziran’da başlayacak. Bu etkinlik 9 hafta kadar sürecek ve 9 Temmuz’da bitecek.

Daha önce yapıldığı gibi, etkinliğe özgü ticaret kartları bir defa daha piyasaya sürülebilir. Bundan dolayı Steam seviyenizi halletmek istiyorsanız, bunu yapmak için çok uygun bir zaman olacaktır. Ayrıca tüm mağazada büyük indirimler olacak. Yani baz önemli indirimleri almak için iyi bir zaman olacaktır.

Ayrıca Steam normalden daha fazla rekabet durumunda olabilir. Çünkü Epic Games mağazası da ilk büyük indirimini sunacak.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 23:09

YORUM EKLE

Popüler Haberler