Super Mario Run Artık Resmen Android’de

IOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için indirilebilir hale gelen Super Mario Run’ı artık Android kullanıcıları da Playstore üzerinden indirebilir.

Super Mario Run Artık Resmen Android’de
Bir süre önce IOS işletim sistemli cihazların için yayınlanan Super Mario Run, büyük yankı uyandırmıştı. Milyonlarca kişi tarafından büyük ilgiyle oynanan ve kullanıcıların Atari anılarını yeniden canlandıran yeni nesil Mario, büyük bir heyecanla oynanmaya devam ediyor. Oyuncularına çok keyifli dakikalar yaşatan sonsuz koşu oyunu olan bu oyun, Atari’de oynanan Mario’ya göre oldukça kolay. Ancak yeniden eski günlerine dönmek isteyenler bu oyunla aradığını rahat bir şekilde kavuşabilir.

IOS işletim sistemli cihazlarda yayınlanan ve oynanabilen oyunu şuana kadar 78 milyon kişi indirdi. Bununla birlikte Android işletimci cihazlar için ise Google Playstore’de görünen ancak sadece ön kayıt yapılabilen bu oyunun artık oynanabilir hale geldiği aktarıldı. Böylelikle Nintendo bu süreçte çok daha büyük kar grafikleri elde edecek gibi görünüyor.

Oyun 35 Türk Lirası Olmasına Rağmen Pek Çok Kişi Tarafından Satın Alındı

Normal şartlarda 10 Türk Lirası değerinde olan bir oyun kullanıcılar tarafından satın alınmazken, bu oyunun bağımlıları 35 Türk Lirası’nı hiçbir şekilde düşünmeden ödediler. Oran olarak satın alınma oranı her ne kadar düşük olsa da, diğer ücretli oyunlara kıyasla bu oyun çok daha büyük bir ilgi gördü denebilir. Kullanıcılar bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilseler de, oyunun tamamının açılabilmesi için yüksek miktarda bir ödeme yapılması gerekmekte.

Android 4.2 İşletim Sistemine Sahipseniz Oynayabilirsiniz

Super Mario Run’u oynamak isteyen oyun severlerin Android 4.2 üstü işletim sistemine sahip bir akıllı cihaza sahip olması gerekmekte. Bununla birlikte Nintendo, Android’e yönelik ekstra bir özellik de sunmuş durumda. Oyun severler için yayınlanan sürüm 2.0.0’ın beraberinde Mario haricindeki dört farklı renkte Yoshi kahramanlarıyla da oyunun tadını çıkarabileceği belirtiliyor. Siz de şuanda Android’in 4.2 işletim sisteminin üzerinde bir akıllı cihaza sahipseniz, Google Playstore üzerinden bu oyunu oynayabilirsiniz. 
Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2017, 20:00

YORUM EKLE