Sürpriz Bir Tanıtım İle Galaxy C8 Aramızda

Samsung'un yıl boyunca belirli aralıklarla tanıttığı yeni cihazlarının arasına, çift arka kamera özelliği olan Galaxy C8'de eklendi. Yeni cihaz Çin'de hızlı bir etkinlikle tanıtıldı.

Sürpriz Bir Tanıtım İle Galaxy C8 Aramızda

Teknoloji devleri arasında yer alan ve Apple ile arasındaki rekabet bir türlü sona ermeyen Samsung, hızlı bir etkinlik ile Galaxy serisinin yeni üyesini tanıttı. Galaxy C8 adlı model, Note 8'de olduğu gibi dual arka kameraya sahip olmasının yanı sıra güçlü kayıt özellikleri ile Samsung müşterilerinin beğenisini toplamayı başardı. Tüm detayları, tanıtım ile birlikte ortaya çıkan Galaxy C8'e gelin yakından bakalım;

GALAXY C8 ÖZELLİKLERİ

Samsung'un son teknoloji yeni cihazı Galaxy C8'in en belirgin spesifik özelliği 13 Megapiksel f/1,7 diyafram ve 5 Megapiksel f/1,9 diyafram özellikli arka kamerası. Note 8'de olduğu gibi dual kamera özelliğini C8'e de entegre eden Samsung, ayrıca ön tarafta 16 Megapikse f/1,9 lens ile selfie kamerasını ihmal etmemiş. Ön kameranın LED flaş desteği selfie severleri sevindirecek bir özellik. 

Ekranı AMOLED 5.5 inç panelden oluşan telefon 1920x1080 Full HD çözünürlük ile karşımızda. 

Basamakların ayrımında dikkat çeken telefonun RAM kapasitesi, dahili hafıza seçeneğine göre değişiyor. Bu kapsamda 32 GB dahili depolama alanı olan C8'in RAM'i 3 GB iken, 64 GB'lik sürümde RAM 4 GB olarak belirlenmiş. 

Note 8'de olduğu gibi yüz tanıma sisteminin yanı sıra parmak okuyucu özelliği ile de tam güvenlikli hale getirilen telefon, Always On Display özelliği ile kesintisiz izleme özelliği taşıyor. 

3000 mAh bataryadan güç alan telefon kablosuz şarj özelliği taşıyor ve ayrıca kablolu şarj seçeneği de mevcut.

Cihazın Siyah, Gold, RoseGold seçenekleri ile sunulması ise Samsung kullanıcılarını şaşırtmazken, henüz cihazın satışa sunulacağı tarih ve fiyatı hakkında bir detay paylaşılmadı.

Apple'ın 12 Eylül'de gerçekleştireceği yeni iPhone lansmanından önce hızlı bir şekilde tanıtılan cihazın, rekabet için önemli bir etkinliğinin olacağı düşünülüyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 15:23

YORUM EKLE