Tasarım Harikası Vivo Nex 2 Ortaya Çıktı

Akıllı telefon tasarımında şuana kadar en iyisi olduğu söylenen Vivo Nex 2’nin tasarım görselleri şirket tarafından sızdırıldı. İşte yeni tasarım harikası Vivo Nex 2 ilgili bütün detaylar.

Tasarım Harikası Vivo Nex 2 Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticileri arasında yer alan Vivo, en yeni amiral gemisini tanıtmaya hazırlanıyor. Vivo Nex 2 ile teknoloji dünyasında yankı uyandırmayı planlayan firmanın yeni akıllı telefonunun basın görselleri ortaya çıktı. Paylaşılan görsellerin, teknoloji yorumcularının söylemlerini doğruladığı ortaya çıktı.

Vivo Nex 2 Özellikleri

Vivo’nun piyasaya süreceği yeni amiral gemisi mevcut akıllı telefonlara göre bir hayli farklı. Çünkü bu akıllı telefonun ön tarafında kamera ve de ahize bulunmayacak. Telefonun yüzde 95 ekran-gövde oranına sahip olacağı ve şıklık bakımından rakiplerine taş çıkaracağı tahmin ediliyor. Selfie çekmek isteyen kullanıcılar akıllı telefonun arka kamerasını veya ikinci ekranını kullanacaklar.

İki Ekrana Sahip Olacak

Akıllı telefonun arkasında da 5.5 inçlik ikinci ekran yer alıyor. Bu cihazda görüntü çekerken kompozisyonu daha iyi ayarlayabilmek için kadraj ayarı ikinci ekrandan yapılabiliyor. Bundan dolayı da cihazda herhangi bir şekilde ön kamera ihtiyacı olmuyor. Üçlü kamera kurulumuna sahip olacak akıllı telefon gece çekimlerinde bile üst düzey kalite sunacak. RGB aydınlatmasıyla da tasarlanacağı söylenen akıllı telefona bildirim geldiği zaman iPhone modellerinde olduğu gibi LED kullanılabilecek.

vivo nex 2

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 06:21

YORUM EKLE

Popüler Haberler