Telefon Numarası Kime Ait Ücretsiz Numaradan İsim Sorgulama!

Telefonunuza özel numaradan ya da bilinmeyen numaradan gelen aramaları bulmanız artık çok kolay. Bilinmeyen numaralarla sizi rahatsız edenleri ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz. Arayan numara kime ait ücretsiz numaradan isim sorgulamak için merak edilenler haberimizde...

Telefon Numarası Kime Ait Ücretsiz Numaradan İsim Sorgulama!

Her gün onlarca kişi bilinmeyen numaralar tarafından rahatsız ediliyor. Bilinmeyen numaralardan gelen çağrılara güvenemiyorsunuz. Çünkü son dönemde telefon dolandırıcıları oldukça çoğaldı. Bilinmeyen numaralardan gelen çağrılardan endişe eden vatandaşlar, bu numaraları nasıl bulacaklarını merak ediyorlar.

BİLİNMEYEN NUMARALARI NASIL BULURUM?

Vatandaş telefonlarına gelen bilinmeyen numara çağrılarından oldukça rahatsız. Bu numaraları nasıl öğrenirim diye merak ediyorlar. Öncelikle bu alanda birçok mobil uygulama var. Fakat bu uygulamaların çoğu telefonunuza büyük zararlar veriyor. Hal böyle olunca doğru uygulamayı bulmak zor oluyor. Sizi kimin aradığını bulmak için doğru yöntemleri araştırdık.

TÜRK TELEKOM NUMARA SORGULAMA SERVİSİ

Türk Telekom’un kendi bünyesinde bilmediğiniz numaraları öğrenmeniz için bir servis hattı bulunuyor. Bu servis hattına 11811 numaralı hattı arayarak ulaşabilirsiniz.

TURKCELL NUMARA SORGULAMA

Sizi arayan numara eğer Turkcell hattı taşıyorsa, bu numarayı öğrenmek çok kolay. Numarayı başında sıfır olmadan yazın ve 2222 numaralı hatta gönderin. Bu şekilde sizi arayan numarayı ortaya çıkarabilirsiniz. Ancak ücret ödemek zorundasınız. Turkcell’in bir diğer numara sorgulama hattı da var. Bu servise 11832 numaralı hattı arayarak ulaşabilirsiniz. Bu servis de ücretli olarak hizmet vermektedir.

VODAFONE NUMARA SORGULAMA

Eğer sizi arayan numara Vodafone hattıysa bu numarayı rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ücretli olan 11842 numaralı hattı arayarak sizi arayan bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu öğrenmeniz mümkün.

BİLİNMEYEN NUMARALARI BULMAK İÇİN ÖZEL SERVİSLER

Bilinmeyen numaraları açığa çıkaran özel servisler de vardır. Bu servisler ücretlidir. 11818 numaralı hattı arayarak ücretli bir şekilde tanımadığınız numaraların kime ait olduğunu bulabilirsiniz.

WHATSAPP ÜZERİNDEN NUMARA ÖĞRENME

Diyelim ki sizi bir numara aradı ve siz bu numarayı bilmiyorsunuz. Numarayı hemen rehberinize kaydedin. Eğer Whatsapp kullanıyorsa oradan hemen fotoğrafını görebilirsiniz. Ayrıca adını soyadını da öğrenmeniz mümkün.

Sizi arayıp rahatsızlık veren çağrıları öğrenip açığa çıkarabilirsiniz. Artık kim arıyor, beni dolandıracaklar mı diye endişe etmenize gerek kalmadı. Size tavsiyemiz bilmediğiniz uygulamaları indirmeden bu hatları aramanızdır.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 12:14

YORUM EKLE

Popüler Haberler