Tinder Masaüstüne Geliyor! Çöpçatanlık Alanı Genişliyor

Dünyanın en büyük çöpçatanlık platformlarından Tinder artık masaüstünden de kullanılabilir hale geliyor. Arkadaşlık ve sevgili arayışındakiler için bu fırsat kaçmaz!

Tinder Masaüstüne Geliyor! Çöpçatanlık Alanı Genişliyor

Uluslararası anlamda büyük ticari başarı elde eden Tinder adlı uygulama telefon aplikasyonu olarak bilinmektedir. Yayınlandığı günden bu yana çok geniş bir kitle tarafından kullanıma açılan ve pazarlama açısından çok güçlü çalışmalar yapan Tinder artık PC'de.

Telefonda veri kullanımı yaparak bulunduğunuz bölgedeki tanışabileceğiniz kişileri gösteren ve eşleştiğiniz takdirde mesajlaşmanıza izin veren uygulamanın PC versiyonu da benzer niteliklere sahip olacak.

HİLARY DUFF TANITMIŞTI

Tinder adlı tanışma uygulamasını daha önce Hilary Duff, Sparks adlı klibi ile tanıtmıştı. Klibinde uygulamayı kullandığı görülen Duff gibi bir çok ünlü uygulamayı tanıtım için ön plana çıkmıştı. Bu uygulama yakında Tinder'ın resmi web sitesinden indirilerek masaüstünde de kullanılabilecek. Web tarayıcıları ile de kullanılabilecek olan uygulamada tanışma fırsatı sizi bekliyor!

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 16:35

YORUM EKLE