Türk Telekom Sil Süpür ile 5 GB bedava internet

Türk Telekom her hafta Sil Süpür kampanyası ile abonelerine 5 GB bedava internet veriyor.Türk Telekom Sil Süpür 5 GB bedava internet nasıl Yapılır? sorusunun yanıtı ise haberimizde...

Türk Telekom Sil Süpür ile 5 GB bedava internet

Türk Telekom aboneleri Sil Süpür kampanyası dahilinde haftalık olarak 5 GB bedava intenet sahibi oluyor. Her hafta katılınabilen kampanya ile haftalık 5 gb intenet kazanma şansı mümkün oluyor. 4.5G sim kart ve cihazı olan bütün bireysel olan faturalı ve faturasız Türk Telekom aboneleri bu kampanyadan fayadalanabilmektedir.

Türk Telekom 5 GB Bedava intenet Kampanyası

Günümüzde en büyük iletişim cihazlarından birisi ise cep telefonlarıdır. Cep telefonları ise hayatımıza o kadar çok girmiştir ki; Sabah uyanır uyanmaz yaptığımız ilk iş Instagram, Twitter, Youtube, Whatsapp ve Facebook sosyal medya platformlarında gezmek ise bu uygulamalara da çok fazla intenet harcanıyor. Telefonumuz ise eskisi gibi sadece arama yapma ve mesaj atmaya yarayan cihazlar değil. Bazı telefeonlar aratık bilgisayarların yapamadığı işlemleri yapmaya başladı.

Sil Süpür Haftalık 5 GB Bedava intenet

10 yıl evvel ile karşılaştırılacak olunursa, bugün dünyada cep telefonu ve intenet kullanmayan birey sayısı çok azdır. Akıllı telefon kullanımında ise Avrupa'da en çok telefon bağımlısı olan ülkesi Türkiye çıktı. Her 13 dakikada bir telefonunu kontrol eden Türk kullanıcılar inteneti ise bu orana denk kullanıyor denebilir. Bilindiği gibi insanlar telefonu sadece mesajlaşmak ve arama yapmak için kullanmıyor. Bir çok kişi işlerinde de akıllı telefonu ile intenet üzerinden yönetimini yapıyor. 

Türk Telekom Sil Süpür 5 GB Bedava intenet Nasıl Yapılır?

Online İşlemler Uygulamasından her hafta kampanyaya katılıp şansını deneyebilirsin.

Kampanya kapsamında farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

Haftalık 5 GB hediyesi de bu hediyelerden biridir.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 01:26

YORUM EKLE
YORUMLAR
Döndü
Döndü - 8 ay Önce

Ben perşembe günü sil süpür yaptım bana gelmedi