Turkcell 5 GB bedava internet nasıl alınır? Turkcell bedava internet başvuru şartları

Turkcell’in haftalık bedava 5 GB internet kampanyasını duyurması ile beraber kullanıcılar da bu kampanyadan nasıl faydalanabileceklerini araştırmaya başladılar. Peki Turkcell 5 GB bedava internet nasıl alınır? İşte Turkcell bedava internet başvuru şartları ve kampanya hakkındaki tüm ayrıntılar…

Turkcell 5 GB bedava internet nasıl alınır? Turkcell bedava internet başvuru şartları

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörlerinden biri olan Turkcell tarafından ortaya konan son kampanyaya bakıldığında kullanıcılara 5 GB bedava intenet verildiği görülüyor. Vatandaşlar ise bu kampanyaya nasıl katılabileceklerini merak ediyorlar.

Turkcell Bedava 5 GB İntenet Nasıl Alınır?

Turkcell 5 GB intenet kampanyasından faydalanabilmek için GNÇ tarifesi ile işlem yapılması ya da bir bankaya faturalı talimatı olarak işlem yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılım gösterilebilmesi için faturalı hatta sahip olunması gerekmektedir. Aylık otomatik ödeme talimatının verilmesi yeterli olmaktadır. İlk ödemenin bu talimat ile ödenmesi durumunda 5 GB intenet kullanıcıların hattına tanımlanmaktadır. Bu ödeme her ay tekrarlandığında hatlara 5 GB intenet tanımlanmaya devam etmektedir.

Kalan GB’lar Nasıl Öğrenilir?

Turkcell müşterileri kalan GB’larını nasıl öğrenebileceklerini de araştırıyorlar. Turkcell kalan GB bilgisini öğrenebilmek için 2222’ye KALAN yazıp kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 18:59

YORUM EKLE

Popüler Haberler