Twin Strangers Sitesine Kayıt Olma! İkizimi nasıl bulurum? Dünyadaki İkizini Bul!

İnternet üzerinde bir uygulama ile artık sizde dünyadaki ikizinizi bulma imkanına sahipsiniz. Basit bir uygulama ile merakınızı giderebilir, dünyada size benzeyen insanı bulabilirsiniz. Twin Strangers Sitesine Kayıt olarak dünya üzerindeki ikizinizi bulabilirsiniz. İşte Twin Strangers uygulaması ile ilgili detaylar.

Twin Strangers Sitesine Kayıt Olma! İkizimi nasıl bulurum? Dünyadaki İkizini Bul!

İnsanlar çifter çifter yaratılmıştır derler.  Peki bazen anne baba bir ikiz kardeşler birbirine benzemezken, değil kendi ülkende başka bir ülkede bile tıpatıp benzerini bulmak mümkün oluyor.

Kendi ikizi var mı, yok mu merak edenler için son derece kullanışlı ve güzel bir uygulama ortaya çıktı. Bize bu konuda yardımcı olmak isteyen web sitesinin adı Twin Strangers yani yabancı ikizler.

Twin Strangers Sitesine Nasıl Üye Olunur?

https://twinstrangers.net linki üzerinden intenet sitesine giriş yapabilirsiniz. Daha sonra sayfanın sonunda kayıt alanı yer almaktadır. Burada Instant Search kısmına kendi fotoğrafınızı yükleyerek arama yapabilirsiniz. Ancak arama yapacağınız fotonuzda gözlük, şapka, makyaj bulunmamalı yüzünüz temiz olmalıdır.

twin strangers ile ilgili görsel sonucu

Son adımda ise kişisel bilgilerinizi girip kayıt yaparak başka kişilerinde sizi bulmasına yardımcı olabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 11:21

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 2 gün Önce

Benim ikizim

Popüler Haberler