Ücretsiz Apex Legends 8 Saat İçinde 1 Milyon Kişi Tarafından Oynandı! Apex Legends Rakip tanımıyor!

Oyun sektörüne astronomik bir giriş yapan Apex Legends yayınlandığı ilk 8 saat içerisinde 1 milyon kişi tarafından oynandı. Kısa sürede 10 milyon aktif kullanıcıya ulaşan Apex, oyun sektörüne büyük bir gözdağı verdi.

Ücretsiz Apex Legends 8 Saat İçinde 1 Milyon Kişi Tarafından Oynandı! Apex Legends Rakip tanımıyor!

Ücretsiz Battle Royale oyunu Apex Legends, ilk günden indirme rekoru kırdı. 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde 2.5 milyondan fazla kişi tarafından oynanan oyun, PUBG ve Fortnite gibi oyunlara tarihi bir fark attı.

10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

8 saat içinde 1 milyon kişi tarafından indirilerek aktif kullanıcı yakalayan Apex Legends, rekorları alt üst etti. Respawn Entertaintment CEO’su Vince Zampella oyunun şuanda 10 milyon aktif kullanıcı tarafından oynandığını kaydetti. Zampella 5 Şubat 2019 günü de 8 saatte 1 milyon kullanıcıya ulaşıldığını kullanıcılarla paylaşmıştı.

Böylesine yoğun bir ilginin tahmin edilemeyecek seviyede olduğunun altını çizen CEO, oyunu indiren herkese teşekkür ettiğini duyurdu. Son yılların en çok oynanan oyunları PUBG ve Fortnite’ye gözdağı veren Apex Legends, oyun sektörüne devasa bir giriş yaptı.

Apex Legens İndirime Linki

Apex Legends, Origin üzerinden oynanabilen bir oyundur. Oyunu oynayabilmeniz için Origin uygulamanızın bilgisayarda yüklü olması gerekmektedir. https://www.origin.com/irl/en-us/store/download adresinden oyunu indirebilirsiniz.

Origin hesabınız yoksa Buradaki adresinden üyelik açıp hesabınıza giriş yapın.

Sisteme girişinizi sağladıktan sonra Mağaza sekmesinden Apex Legends oyununu kütüphanenize ekleyip oyunu indirmeniz yeterli olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 07:39

YORUM EKLE