Ucuz iPhone'un Adı Belli Oluyor

12 Eylül için geri sayım başladı. Apple'ın yeni iPhone modellerini tanıtacağı lansman akşamı için teknoloji meraklıları heyecanlı. İnternete sızdırılan yeni bilgiler ise heyecanı körüklüyor.

Ucuz iPhone'un Adı Belli Oluyor

Dünyanın an itibariyle teknoloji meraklılarını bir araya getirecek olan en yakın etkinliği, Apple'ın yeni iPhone modellerini tanıtacağı lansman olarak karşımızda. 12 Eylül tarihinde firma tarafından gerçekleştirilecek olan lansmanda, yeni iPad, iPhone ve MacBook modelleri tanıtılacak. Şimdiden büyük bir heyecanla beklenen lansman ile ilgili olarak intenete sızdırılan bilgiler ise gün geçtikçe artmaya devam ediyor. An itibariyle ortaya atılan bilgiler arasında Apple'ın lansman gününde 3 farklı iPhone modeli tanıtacağı yönünde. Bu telefonlardan ikisi iPhone'un geçtiğimiz sene çıkan devrimci modeli X'in üst modeli niteliğinde. XS ve XS Plus olarak karşımıza çıkacak olan gelişmiş 2 modelin yanı sıra bir de ucuz fiyatlı iPhone'un tanıtılacağı gündemdeydi. Şimdiyse bu ucuz model hakkında kritik bilgiler intenette dolaşıyor.

YENİ MODEL 5C'DEN ESİNLENEREK TASARLANDI

Apple, daha önce iPhone 5C ve 5SE modelleri ile kullanıcılara farklı altenatifler sunmuştu. Bu ikiliden 5C, iPhone 5'ten daha uygun fiyatla ve daha düşük özellikler ile gelmişti. İşte 12 Eylül'de tanıtılacak olan üçüncü ve uygun fiyatlı model ise benzer şekilde iPhone X için uyarlandı. İsminin iPhone XC olması beklenen yeni modelin ayrıca belirli ülkelere özel olarak çift sim kart özelliği taşımasına da olasılık veriliyor. Şimdilik bu bilgiler resmi yöneticiler tarafından onaylanmış değil ancak yeni iPhone modelleri hakkında tüm merak ettiklerimizi 2 gün sonra öğrenebileceğiz.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 11:42

YORUM EKLE