UMIDIGI’den Şaşırtan Kamera Tasarımı

Kamerayı diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi arka kapağa değil de doğrudan kameraya telefon özellikleri ekleyen UMIDIGI, yeni akıllı telefonunu duyurdu. Yeni akıllı telefon S3 PRO, 48 MP arka kameraya sahip.

UMIDIGI’den Şaşırtan Kamera Tasarımı

Son yıllarda akıllı telefon firmalarının rekabeti artırması üzerine her geçen gün birbirinden daha ilginç yenilikler görmekteyiz. Arka kapakta çift kamera görüldüğünde şaşırılmaktayken, artık beş hatta altı kameralı akıllı telefonlar da piyasada yer bulmakta. Sosyal medya kullanımının artmasıyla birlikte akıllı telefonlardaki kamera kalitesi bir hayli önem kazanmış durumda. Günümüzde akıllı telefon üreticileri de bu talebe göre doğrudan üretim yapmaya karar verdi.

Tamamen Kamerayla Önplana Çıkıyor

UMIDIGI S3 Pro’da 48 MP arka kamera kullanılmakta. Üstelik cihazda bir de ek olarak 12 MP telefoto kamera mevcut. Akıllı telefonun ön kısmındaki kamera ise 20 MP çözünürlük sunuyor. Cihazda kullanılan bütün kameralar Sony’e ait. 5150 mAh batarya kapasitesine sahip akıllı telefonda, seramik tasarım tercih edildi. Ele rahat oturan bir model olan S3 Pro, 6 GB RAM ve 128 GB hafıza vadediyor.

Android 9 Pie işletim sistemiyle kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanan akıllı telefon büyük ilgi görüyor. Piyasaya kısa süre içerisinde sürülmesi beklenen akıllı telefonun hangi fiyatla satılacağı merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2018, 04:47

YORUM EKLE