VESTEL, Teknoloji Fuarının Zirvesine Oynadı! 790 Yeni Ürün Tanıtıldı!

Türkiye'nin teknoloji devleri arasında yer alan Vestel, Berlin'de düzenlenen IFA Teknoloji Fuarında dikkatleri üzerine topladı. Firma, 790 yeni ürününü tanıttı.

VESTEL, Teknoloji Fuarının Zirvesine Oynadı! 790 Yeni Ürün Tanıtıldı!

Vestel, Türkiye'nin teknolojik ürün alanındaki en önemli isimlerinden birisi olarak Almanya'nın Berlin kentinde düzenlenen IFA 2017 teknoloji fuarında boy gösterdi. Firma, fuarın en çok dikkat çeken isimlerinden birisi olurken, toplamda 790 yeni ürününü tanıttı. Bu ürünler arasında sesli komut ile işlem gerçekleştiren buzdolabı, program seçimini otomatik olarak yapan çamaşır makinesi ve Vestel'in yeni akıllı telefonu Venüs Z10 yer aldı.

ÇERÇEVESİZ LED'DE İLK YERLİ ÜRETİM

Dünya teknolojisinin son gidişatına ayak uydurmayı başaran gururumuz Vestel, ilk yerli çerçevesiz ultra ince LED TV'sini standa çıakrdı. Firmanın dikkat çeken Ultra HD yerli televizyonunun inceliği ise 1 santi metreden daha kısa olarak gözlemlendi. Sunduğu diğer ürünlerde de enerji verimliliği, ergonomi, tasarruf ve tasarım yönlerinden tam puan alan Vestel, siparişlerini almak adına da ilk çalışmalarını başlattığını duyurdu. 

Vestel'in IFA fuarında sahip olduğu yaklaşın 4 bin metrekare genişliğindeki alanda, Endüstri 4.0 içinde yapay zekayı temsil eden 25 robot ile birleşmiş 25 ekranla birlikte ziyaretçilerin dikkati çekildi. Ev canladırması adlı uygulaması ile de ziyaretçilerine gerçeklik ile teknolojinin geleceğini deneyimleten firma, tam puan aldı.

Buzdolaplarıyla adından söz ettirmeyi başaran Vestel, fuarda yine en üst modellerini tanıttı. Vakumlu buzdolapları dikkat çeken firma, dünyanın en hızlı buz yapan ve en hızlı soğutan buzdolabında ayrıca dünyanın en sessiz buzdolabı olma özelliğini sunuyor. Firmanın dört kapısı bulunan buzdolabında dondurucu ve buzdolabı kısımları ayrı tutulmuş. Bu sayede de kokuların birbirlerine karışması ve tatların değişmesi engellenmiş. Öte yandan bu buzdolaplarının en dikkat çeken özellikleri arasında ise kapıların sesli komut ile kapanması ziyaretçileri büyüledi.

Vestel'in önümüzdeki aylarda birçoğunu satışa çıkaracağı 790 ürün için şimdiden yoğun bir talep oluştu. Bu gelişmeler Türkiye ekonomisi açısından da oldukça büyük önem teşkil ediyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 11:02

YORUM EKLE