Viper4Android için Yeni Arayüz ve Eklenti İçeren Büyük Güncelleme

Android kullanıcılarına müjde! Viper4Android yeni güncelleme ile baştan aşağı yenilendi. Kaliteli müzik deneyimleyebileceğiniz Viper4Android yeni arayüzü ve eklentileri ile içeriğimizde...

Viper4Android için Yeni Arayüz ve Eklenti İçeren Büyük Güncelleme

Viper4Android, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların ses ayarlarının tamamına erişmenizi sağlayan bir uygulamadır. Ses kalitesini, basları, tiz ve pesleri düzenleyebileceğiniz bu uygulamaya yeni bir güncelleme geldi.

Viper4Android Güncelleme Özellikleri

Daha kaliteli bir müzik deneyimi yaşamanızı sağlayan Viper4Android’e gelen yeni güncellemeyle uygulama baştan aşağı değişti. Kotlin programlama diliyle yeniden yazılan uygulamaya yeni bir arayüz getirildi. Hazır ayarlar sekmesiyle kısa yoldan ayarlama yapabilir, ses yönlendirme hatalarını giderebilirsiniz.

Android cihazınızda kullandığınız temaya bağlı olarak arayüz renkleri değiştirilebiliyor ve kurulumu daha kolay bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz. Uygulamaya yeni özellikler gelmesine rağmen boyutunun düşmesi de önemli bir yenilik olarak karşımıza çıkıyor.

Kullanıcıların uygulamada aldıkları hataların tamamı giderildi ve 20’ye yakın ses özelleştirme seçeneğiyle daha kaliteli müzik dinleyebileceksiniz.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 00:53

YORUM EKLE