Vivo V15 Pro Koruma Kılıfları Görücüye Çıktı

Vivo V15 Pro telefon kılıfları görücüye çıktı. Kılıflardan ilham alarak telefonun özellikleri hakkında sonuçlara varıldı. Bakalım Vivo V15 Pro'nun ne gibi özellikleri olması bekleniyor?

Vivo V15 Pro Koruma Kılıfları Görücüye Çıktı

Vivo V15 Pro akıllı telefonlarının olduğu ifade edilen yeni kılıf resimleri biz tüketicilere büyük ipuçları veriyor. Telefonun ismiyle duyurulan kılıflarda ilk göze batan şey daha kavisli bir ekranın kullanılacak olması. Hatta çentik bölümünün dışında çerçeve beklenilmediğini de söyleyebiliriz. Kılıf resimlerinde yan taraflara bakıldığında ekranının kavisli olacağını da söylemek doğru olacaktır.

Yan kısımlardan, üst kısımdan ve alt kısımdan biraz daha kavisli bir dizaynı olacağı söylenen Vivo V15 Pro telefonunun kamera bölümünde de ilginç detaylar olacağı tahmin edilmekte. Büyük bir ihtimalle telefonun 3 adet arka kamerası olacak fakat asıl göze batan kısım kamera kısmı olmayacak.

3 arka kameradan değişik olarak ön kamera bölümünde son derece önemli bir farklılık gözümüze çarpacak. Ön kamera bölümünde Vivo Nex isimli akıllı telefonlarda görülen açılıp kapanabilen kamera sistemini görebiliriz. Açılıp kapanabilen kamera sisteminin bu telefona konması, bir ihtimalle yine çentik bölümlerinin yok edilmesine ve tamamen ekrandan oluşan bir telefon ortaya konmasına imkan oluşturabilecek.

Açılıp kapanabilen kamera sistemi ve 3 adet arka kamera için ayrılan bölümlerin dışında Vivo V15 Pro akıllı telefonu için daha fazla değişik ayrıntı bilinmiyor. Kılıf resimlerinden anlaşıldığı kadarıyla tasarım ile ilgili ayrıntılar ve sayabileceğimiz özellikler şu anlık bu kadarla sınırlı. Bunların dışında Vivo V15 Pro modelinin teknik özellikleri konusunda da bir bilgi elde edilmiş değil.

Büyük bir ihtimalle Vivo V15 Pro akıllı telefonlarında amiral gemisi modellerinde kullanılan teknik imkanlar ve sistem özellikleri kullanılacak. Ama yine de kesin bir şey söylemek mümkün olmadığından bir süre daha sabretmek gerekecek. Snapdragon 855 adımı atılıp atılmayacağı da herkes tarafından merak edilen bir diğer tartışma konusu.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 23:45

YORUM EKLE

Popüler Haberler