Volkswagen Arteon 2019 Model Özellikleri ve Fiyat Listesi

Volkswagen ailesinin yeni üyesi Arteon, kullanıcılar ve araba tutkunları tarafından ilgi ile karşılandı. Volkswagen CC’nin yerini alan yeni Arteon donanımları ve dış görünüşü ile göz kamaştırıyor. Bu yazımızda 2019 Model Volkswagen Arteon Özellikleri ve Fiyatlarından bahsedeceğiz…

Volkswagen Arteon 2019 Model Özellikleri ve Fiyat Listesi

2019 Model Volkswagen Arteon Özellikleri ve Fiyatları

Volkswagen ailesinin en yeni ve göz kamaştırıcı olanı Arteon, alıcılar ve araba tutkunları tarafından son derece beğenildi. Arteon’un dış görünüşüne bakıldığında ise ön tarafta 6 şeritli ızgarası dikkat çekiyor. Ayrıca aracın genel duruşu da oldukça hırçın ve atik duruyor. Sportif bir duruş sergileyen Arteon hem konfor hem de performans sunarak kullanıcılarını tatmin etmeyi amaçlıyor. Ayrıca çizgili sinyaller aracın ön plana çıkmasını sağlıyor.

Arteon’un iki farklı donanım çeşidi bulunuyor. Bunlardan ilki Elegance diğeri ise R-Line modeli.

Ayrıca Arteon’un jantları 20 inç ve alüminyum alaşımlı.

Volkswagen Arteon

LED high ön farlar, kullanıcıya keskin ve geniş açılı bir aydınlatma deneyimi sunuyor. Aracın bir diğer ayırt edici özelliği ise geri görüş kamerası ve kullanılan teknoloji, elektrikli aynalar size kendinizi özel hissettirecek. Ayrıca son teknoloji anahtarsız araç çalıştırma sistemi ile ufak detaylarla zaman kaybetmenize gerek kalmayacak.

Aracın en önemli donanımlarında olan elektronik dinamik diferansiyel kili ile birlikte en keskin virajlarda bile yol tutuşunu kaybetmeyeceksiniz.

İç Tasarım

Aracın iç tasarımına baktığımızda gözümüzü alan silver rise iç tasarım opsiyonu ile karşılaşıyoruz. Deri döşeme koltuklar ve kokpit, size kendinizi çok iyi hissettirecek ve dokunmatik ekranla birlikte teknolojiye bir adım daha yakın olacaksınız.

Volkswagen Arteon

Arteon’un satışı sunulan 2 paketinin fiyatları aşağıdaki kısımda bulunmaktadır.

Elegance Başlangiç Fiyatı: 328.600 TL

R-Line Başlangıç Fiyatı: 328.600 TL

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 20:19

YORUM EKLE

Popüler Haberler