Volume Scheduler Uygulaması ile Android'de Sessiz Moduna Otomatik Geçiş Sağlamak

Volume Scheduler ile Android kullanıcıları kendi özelleştirmeleriyle belirli saat aralığında cihazını otomatik olarak sessize alabiliyor. Ofis ayarlarınızı yapabileceğiniz uygulama oldukça kolay bir çalışma mantığına sahip.

Volume Scheduler Uygulaması ile Android'de Sessiz Moduna Otomatik Geçiş Sağlamak

Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilen ve sessiz moda otomatik geçiş sağlayan bir uygulama ortaya çıktı. Gün içerisinde telefonunuzu kullanabilme fırsatınız olmadığı anlarda bu aplikasyon ile telefonunuzu otomatik olarak sessize alabileceksiniz. Toplantı esnasında, çalışma ortamında veya derste yaşayabileceğiniz sorunları ortadan kaldırabilmek için uygulama hayat kurtarıcı bir özelliği kullanıma sunuyor.

Sıradan bir toplantı veya ders gününde akıllı telefonunuzu sessize almayı unutabilirsiniz. Bu durumda uygulama ile hangi saatler arasında cihazınızın sessize alınacağını ayarlayabilirsiniz. Kendinize özel çalışma alanları oluşturup, özelleştirerek ev veya ofis ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Uygulamayı Nereden İndirebilirim?

Volume Scheduler uygulaması Google PlayStore mağazalarından indirilebilmektedir. Şuan için henüz AppStore’de yer almayan uygulamanın IOS işletim sistemli cihazlara da getirilmesi bekleniyor.

Özelleştirme ayarları üzerinden cihazınızın bildirim tonlarını, zil sesini ve kimliğini değiştirebilirsiniz. Belirlediğiniz saat diliminde sadece sesin kısılmasını sağlayabilir, hangi günler için geçerli olacağını belirleyebilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 09:17

YORUM EKLE

Popüler Haberler