Whatsapp, İnstagram, Facebook Neden Açılmıyor? Whatsapp ve İnstagram Çöktü mü? Dünya Geneli Problemin Kaynağı!

Bugün WhatsApp üzerinden gönderilen mesajların iletilmiyor ve instagram ve facebook uygulamalarına giriş yapılamıyor. Sosyal medya kullanıcılarının konuyla ilgili tepkileri büyüyor. Whatsapp ve instagram çöktü mü?

Whatsapp, İnstagram, Facebook Neden Açılmıyor? Whatsapp ve İnstagram Çöktü mü? Dünya Geneli Problemin Kaynağı!

Türkiye genelinde Instagram ve Whatsapp uygulamalarına bugün 13:40 sularından itibaren ulaşılamıyor. Herkesin aklında ki tek soru whatsapp ve instagram uygulamaları çöktü mü? oldu. Instagram'dan konuyla ilgili her hangi bir açıklama yapılmadı. Facebook ve WhatsApp'ta da erişim sorunu devam ettiği gözleniyor.

Haftalar öncede yaşanan aynı erişim sorununda Facebook, Instagram ve WhatsApp aynı anda erişimdem kopmuş ve saatlerce dünya genelinde normale dönememişti.

Sosyal medya kullanıcıları Twitter ve farklı sosyal medya hesaplarında konuyla ilgili tepkilerini gösterirken WhatsApp ve Instagram’ın neden çöktüğü ile ilgili bir açıklama bekliyorlar.

Popüler sosyal medya sitesi Facebook'un çatısı altında bulunan sosyal medya platformları Facebook, Instagram ve mesajlaşma platformu olan WhatsApp'a kullanıcıları ulaşamıyor. Erişim sıkıntısı yaşanılanWhatsapp'ta görüntü ve video paylaşımı yapılamıyor. Aynı şekilde kullanıcılar instagram uygulamasında postlarına ve mesajlarına erişemiyorlar.

Instagram, WhatsApp ve Facebook'a olan erişim sorunu ağırlıklı olarak Avrupa'da hissediliyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2019, 14:56

YORUM EKLE