Whatsapp'ta Silinen Mesajları Nasıl Okunur? İşte Silinen WhatsApp Mesajlarını Okuma Yöntemleri

WhatsApp'a gelen son güncelleme ile gönderilen mesajlar silinebilmektedir. Peki WhatsApp'ta silinen mesajlar nasıl okunur? İşte silinen WhatsApp mesajlarını okuma yöntemleri.

Whatsapp'ta Silinen Mesajları Nasıl Okunur? İşte Silinen WhatsApp Mesajlarını Okuma Yöntemleri

WhatsApp’a gelen bir güncelleme ile artık karşı tarafa gönderilen mesajlar silinebilmektedir. Ancak WhatsApp’ta yapılan bir ayar ile silinen mesajlar okunabilmektedir. Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması WhatsApp ile kısa mesaj gönderir ancak bu mesajı silseniz karşınızdaki kişi bu mesajı okuyabilmektedir.

Mesajlaştığınız kişi eğer göndermiş olduğu mesajı silerse, WhatsApp’ı silip yeniden kurun. İşlem tamamlandıktan sonra mesaj geçmişe yedeklenecek ve silinen mesaj görüntülenebilecektir. Çevrimiçi olduğunuz sırada gönderilen bir mesaj silinirse ‘’Bu mesaj silindi.’’ şeklinde bir uyarı ile karşılaşacaksınız. Konuşma geçmişiniz silinse dahi telefon hafızasında bu mesaj depolanmaktadır.

Üçüncül Uygulamalarla Depolayın

Silinen mesajları görüntüleyebilmenin bir diğer formülü ise Android cihazlarda indirilebilen bir uygulamadır. WhatsApp silinen mesajların bildirimini de siliyor ancak üçüncül bir uygulama ile gönderilen mesajları depolayabilmek mümkün. Bu uygulamalar güvenlik açısından daima problem yaratabilir. WhatsApp yetkilileri de mevcut hataların farkında ve gelecek yeni güncelleme ile mevcut problemlerin de giderilmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 09:06

YORUM EKLE

Popüler Haberler