X Büyüyor, XS Oluyor

Apple'ın yakın tarihte lansmanını gerçekleştireceği yeni iPhone modelleri arasında yer aldığı neredeyse kesinlik kazanan iPhone XS'e dair internete sızdırılan bilgiler güncellendi.

X Büyüyor, XS Oluyor

12 Eylül'de resmi olarak Apple bünyesinde gerçekleştirilecek lansman etkinliği ile beraber iPhone serisinin yeni göz bebekleri ile tanışacağız. Bu kapsamda birçok Apple fanatiği tarafından heyecanla beklenen yeni telefon modellerine dair intenete sızdırılan görseller ise tıklanma rekorları kırmaya devam ederken, cihazlara ilişkin intenete sızdırılan bilgiler de okunma rekorları kırıyor. Geçtiğimiz sene iPhone serisinin 10. yılına özel olarak geliştirilen iPhone X ile teknoloji dünyasında devrimlere imza atan Apple, iPhone X'te yaptığı geliştirmelerle iPhone XS'i tanıtacak. İntenete sızdırılan bilgiler kapsamında adının iPhone XS olduğu öğrenilen yeni modellerden birisi hakkında ürün bilgileri de paylaşıldı.

 

XS HAKKINDA BİLİNENLER

iPhone serisinin yeni canavarı XS, iPhone X ile fiziksel açıdan neredeyse tamamen benzer özelliklere sahip. OLED ekran ile kullanıcılarla buluşacak olan XS'in bir de LCD ekrana sahip altenatifi bulunacak. XS'in 5.8 inç büyüklüğünde, 1125x2436 px çözünürlüğünde ve 458 ppi piksel yoğunluğunda OLED ekranla geleceği neredeyse kesinleşirken, yazılım olarak ise iOS'un en güncel sürümü olan iOS 12 ile birlikte gelecek. A11 işlemci ile karşımıza çıkacak olan yeni cihazın kamera özelliklerinde de önemli iyileştirmelerin yapılacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 22:49

YORUM EKLE