Xiaomi Mi Mix Serisinin Yeni Canavarı Mix 3'ten İlk Görüntüler

Çinli teknoloji devi Xiaomi'nin Mi Mix serisinden piyasaya sürülmesi beklenen yeni model Mix 3'e ait olduğu iddia edilen bir görsel internette gündemi salladı.

Xiaomi Mi Mix Serisinin Yeni Canavarı Mix 3'ten İlk Görüntüler

Teknoloji dünyası son yıllarda hızlı gelişmelere ve sabırsız kullanıcılara oldukça alıştı. Özellikle piyasaya sürülmesi beklenen yeni akıllı telefonlara ilişkin intenete sızdırılan görseller ve kullanıcılar tarafından yaratılan prototipler sık sık karşımıza çıkıyor. Bu anlamda teknoloji dünyasını sallayan yeni bir bomba Xiaomi cephesinden sızdırıldı. Yakın süre içerisinde piyasaya hızlı bir giriş yapması beklenen ancak henüz hakkında çok kısıtlı detayların paylaşıldığı Xiaomi Mi Mix 3'e ait olduğu iddia edilen bir görüntü intenette dolaşmaya başladı. Xiaomi kullanıcılarını heyecanlandıran görselin intenette büyük yankı uyandırmasının ardından yetkililerden hiçbir açıklama gelmezken, yeni model için sabırsızlıkla bekleyen Xiaomi fanatikleri heyecanlarını sosyal medya araçlarından yansıttılar.

ÇERÇEVE İNCELİĞİ YİNE JİLET GİBİ

Xiaomi firması yakın tarihte piyasaya sunduğu Mi Mix 2 modelinde neredeyse sıfır çerçeve düzeyinde bir kasa ile kendini ispatlamayı denemişti. Donanım açısından piyasada yetersiz görülen Mi Mix 2 firmaya beklediği başarıyı getirmeyince kısa bir süre sonra Mi Mix 2S piyasaya sürülmüş ancak yine beklenen başarı kaydedilememişti. Bu sürecin sonunda firma kabuğuna çekilerek Mi Mix 3 için kolları sıvarken, bu defa nasıl bir deneysel telefonun karşımıza çıkacağı herkesin aklında soru işareti yaratmıştı. İntenete sızdırılan fotoğrafa bakıldığınca Mi Mix serisinin yeni canavarının yine incecik bir dış çerçeve ile birlikte full ekran özellikli olarak geleceği görüldü.

Cihazın donanımsal bilgilerini sızdıran bazı kaynaklara göre Mix 3'ün; Snapdragon 845 yonga seti, 8 GB RAM ve 256 GB dahili hafızaya sahip olacağı söyleniyor. Şimdilik tüm bu bilgiler bir spekülasyondan ibaret olsa da firmanın yakın tarihte yayınlayacağı bilgilerin bu sızdırılan detaylarla örtüşmesine olası bakılıyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2018, 18:51

YORUM EKLE