Xiaomi’nin Yeni Oyun Canavarı Sızdırıldı

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, yeni oyun telefonu Black Shark 2’yi piyasaya sürme hazırlığı yapıyor. Cihazın teknik özellikleriyle ilgili sadece birkaç detayın ortaya çıktığı konuşuluyor.

Xiaomi’nin Yeni Oyun Canavarı Sızdırıldı

Yeni oyun canavarı Black Shark 2 hakkında sızdırılan birkaç nokta şuanda dikkatleri çekiyor. Telefonun arka kamerası diğer modellerde olduğu gibi sağda değil de tam ortada görülüyor. Yeni modeldeki parmak izi okuyucu ise diğer yeni tasarım modellerinde olduğu gibi kameranın altında yer almakta.

Cihazın sızdırılan en iyi özelliği ise bataryası olarak dikkat çekiyor. 4000 mAh bataryası ile cihaz uzun süreli kullanım sağlayacak. 5.99 inç büyüklükteki bu cihaz, bir önceki modele göre daha hafif olacak gibi görünüyor.

Black Shark Piyasalarda Çok Konuşuldu

Xiaomi’nin çok konuşulan telefonu Black Shark, üst düzey performansıyla dikkatleri çekmeyi başardı. Cihaz, sıvı soğutma ve Gamepad özelliğiyle oyun severlerin bütün ilgiyi kendi üzerine çekti. Daha önce hiç görülmedik yeniliklere imza atan Xiaomi, tek sarjla 30 saat kullanım ömrü sunmakta. Üstelik bu oyun telefonu 20 MP ve 12 MP çift ton flaşlı arka kamerayla piyasada yerini almıştı. Şimdi ise cihazın ikinci telefonu Black Shark 2 için büyük bir heyecan yaşanıyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 14:37

YORUM EKLE