Yabancılarla Sohbet Etmenizi Sağlayacak Sohbet Programları

Canınız sıkıldığında veya yabancı dilinizi geliştirmek istediğinizde yabancılarla konuşmanızı sağlayan sohbet programları nelerdir?

Yabancılarla Sohbet Etmenizi Sağlayacak Sohbet Programları

Bazen canımız sıkıldığından bazen vakit geçsin diye bazen de yabancı dilimizi geliştirmek tanımadığımız kişilerle konuşmak isteriz. Bilhassa gençlerimiz  yabancı dili konuşarak geliştirmenin daha kolay ve etkili olduğunu düşünüyor.

Başka Biriyle Konuşabileceğiniz Programlar

1- OMEGLE

İndirme rakamlarına baktığımızda en popüler sitelerin başında Omegle geliyor. Yurt dışıyla konuşmada en rahat uygulamalardan biridir. Kullanıcı sayısı  milyonlarca kişidir. En çarpıcı özelliği de ilgi alanlarına göre karşınıza sizin anlaşabileceğiniz insanları filtreliyor.

Yabancılarla Sohbet Etme Programları

2- MeetME                                                 

Yabancılarla Sohbet Etme Programları

Aynı anda çoklu kullanıcı ile konuşabileceğiniz bir iOS ve Android uygulamasıdır. Kullanımı kolay ve profil hazırlaması zaman almayan bir uygulamadır.

3- Moco

Yabancılarla Sohbet Etme Programları

Bir diğer sohbet uygulaması olan Moco’yu diğer uygulamalardan ayıran özellik ise fotoğraf ve video ekleme imkanının olmasıdır. Eğer yakında biriyle eşleşirseniz konum bile gönderebilirsiniz.

4- Anonymous Chat

Androıd için geliştirilen sade bir uygulamadır. Uygulama sizden yalnızca yaşınızı, konumunuzu ve tercihlerinizi ister ve eşleştirme yapar.

5- Whisper

İnsanların birbirine dürüstçe ve açıkça soru sormalarını isteyen bir uygulamadır. Kendi çevrenizi keşfetmenize yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

6- Yik Yak

Konum ön planlı bir sosyal uygulamadır. Herkesin fikrini paylaştığı ortak bir duvara sahiptir.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 19:49

YORUM EKLE