Yeni iPhone Sürümü Sınırları Aştı

Apple'ın bu sene Eylül ayında kullanıcılarıyla buluşturduğu en yeni iOS sürümü olan iOS 12 önceki tüm sürümlere fark attı. Kullanıcılardan büyük beğeni toplayan yazılım iPhone'a çok yakışıyor.

Yeni iPhone Sürümü Sınırları Aştı

Apple, kullanıcılarıyla her sene yeni bir iPhone serisini ve yeni yazılımlarını buluşturarak, kullanıcı portföyünü canlı tutmaya devam ediyor. Yaptığı her yeni gelişmeyle, teknoloji dünyasında bir yeniliğe imza atıyor olmasıyla tanınan firma, bu yıl da Eylül ayında tanıttığı iPhone modelleriyle şaşırtmıştı. 3 yeni modelle piyasaya güçlü giriş yapan Apple, ayrıca yeni telefon modelleriyle tam uyumluluk gösteren iOS'un yeni bir sürümünü de yayınlamasıyla biliniyor. Bu yıl da yine Eylül ayında yayınlanan iOS 12 ile birlikte kullanıcılarından büyük beğeni toplayan firma, önceki yazılım sürümlerine fark attacak bir performans ortaya koyuyor.

Mixpanel Değerlendirdi

Teknoloji piyasasında araştırmalar yapan bir firma olarak Mixpanel'in gerçekleştirdiği değerlendirmelere göre iPhone kullanıcılarının bugüne kadar en sevdiği iOS sürümü, iOS 12 olabilir. Şuana kadar tüm iPhone kullanıcılarını dikkate alarak yapılan hesaplamalara göre yaklaşık olarak %75'lik bir kullanım sınırının aşıldığı görülüyor. Oldukça kısa bir sürede bu kadar fazla geçiş yapılması nedeniyle iOS 12 tüm iPhone yazılımları arasında en beğenileni olarak öne çıkarılıyor. Şuanda iOS 11 kullanan %19.5'lik bir dilimin olduğu bilgisi de paylaşıldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 11:31

YORUM EKLE