Yerli Logolu İlk Telefon Hakkında

General Mobile, yerli üretim logosuyla kullanıma sunacağı ilk telefon GM 9 Pro büyük ilgi görüyor. Cihazı satın almayı düşünenler için teknik özellikler ve önemli detaylar.

Yerli Logolu İlk Telefon Hakkında

Türkiye’de büyük rağbet gören General Mobile, Google işbirliğiyle birbirinden başarılı telefonlarla karşımıza çıkıyor. Tam anlamıyla fiyat performans cihazları sunan General Mobile, şık bir tasarıma sahip. Şık görünümüyle kullanıcılarıyla buluşan cihazın arkasında parmak izi okuyucu bulunuyor. Arka kapağın ortasında bulunan parmak okuyucu, kullanıcılarına kolay kullanım imkanı sağlıyor.

Cihazda Full HD AMOLED ekran tercih edilmiş ve 2160x1080 piksel çözünürlükle kullanıcılarıyla buluşuyor. GM 9 Pro’nun ekran dayanıklılığının diğer cihazlara göre bir adım önde olduğunu söylemek mümkün. Ekranı Gorilla Glass 5’in koruyor yani olası bir düşme durumunda ekranda belirgin hasarlar oluşmuyor. Tabii ki yine de ekstra ekran koruyucu kullanmanız tavsiye ediliyor.

Performans Testlerinden 100 Üzerinden 90!

Snapdragon 660 Yonga işlemci tercih edilen bu akıllı telefon 4 GB RAM kapasitesine sahip. 64 GB dahili bellediği olan GM 9 Pro, hafıza kartı desteğine de sahip. Kullanıcılar isterse 256 GB’ye kadar hafıza kartı kullanabilmekte. Çift arka kamerasıyla fotoğraf makinesi tadında fotoğraflar çekmenizi sağlayan akıllı telefonda gece modu da mevcut.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 22:23

YORUM EKLE