YouTube Yeni Özelliği ile Bağlantı Gücünüzü 10'a Katlayacak!

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan YouTube her geçen gün yeni özellikleri ile daha fazla tıklanma almaya devam ederken, şimdi hesap kullanıcılarına çok özel bir yenilik getiriyor!

YouTube Yeni Özelliği ile Bağlantı Gücünüzü 10'a Katlayacak!

YouTube, ilk kurulduğu günden bu yana dünya üzerinde en çok tıklanan ve kullanılan video platformu olarak varlığını başlattı ve bu şekilde de sürdürmeye devam etti. Asla yerinde saymayan ve video paylaşım platformu olma özelliğini en kaliteli standartlarda sürdürmeye devam eden YouTube artık bir meslek kolunu bile dünyaya bahşetmiş durumda. "YouTuber" olmak artık bir meslek gibi görülmekte. YouTube'da videolar yayınlayarak, izlenme kazanmak ve bu sayede de gelir elde etmek bugün birçok kişinin tercih ettiği bir para kazanma yolu ve her geçen gün de popülerliği artmaya devam ediyor.

YOUTUBE KENDİSİNİ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

Milyarlarca video izlenmesi olan YouTube'un YouTuber olarak sık sık ziyaret eden üyelerine özel olarak getireceği yeni özellik ise artık YouTube'u daha da vazgeçilmez kılacak. Zira bu yenilik ile ilgili ilk ipucunu şu şekilde verebiliriz; YouTube'a yüklediğiniz bir videoyu veya izlediğiniz bir videoyu artık tartışmak için WhatsApp'a geçmenize veya kalabalık yorumların gerçekleştiği yorumlar alanına girişmenize gerek kalmayacak. Yani YouTube artık kendi anlık sohbet aracını kullanıma sunuyor!

ŞİMDİDEN BAZI HESAPLARA DAĞITILMAYA BAŞLANDI

YouTube, kişisel gizliliğe ve güvenliğe yüksek ölçüde önem veren bir platform. Aslında hali hazırda bir sosyal paylaşım platformu olan YouTube, henüz diğer sosyal medya araçları gibi anlık mesajlaşma özelliğine sahip değildi. Ancak yeni yapılan geliştirme ile beraber artık YouTube kullanıcıları arkadaşları ile anlık olarak YouTube ekranı üzerinden mesajaşabilecekler. Böylelikle izledikleri bir video hakkında konuşmak için herhangi başka bir mesajlaşma platformuna geçmeksizin, videoyu izleyerek diyaloglarını sürdürebilecekler. 

YouTube'un bu yeni özel eklentisi, şimdiden bazı hesaplar için kullanıma açılmış durumda. Kişiler arkadaşlık istekleri alıp, gönderebilecekler ve arkadaşları ile anlık olarak mesajlaşmanın tadını çıkarmaya başlayabilecekler.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2018, 14:24

YORUM EKLE