Zoom hesabı tamamen nasıl silinir? Zoom hesap silme ve iptal etme işlemleri

Zoom uygulaması ders ve toplantıların internetten yapıldığı uygulamalardan birisidir. Zoom hesabı tamamen nasıl silinir? Zoom hesap silme ve iptal etme işlemleri haberimizde yer alıyor.

Zoom hesabı tamamen nasıl silinir? Zoom hesap silme ve iptal etme işlemleri

Korona virüs sebebi ile okullarda uzaktan eğitime geçilmesi ile dersler intenet üzerinden ve pek çok şirket toplantıları da yine aynı yolla Zoom adlı bir telekonferans uygulamasından gerçekleştiriliyor. Zoom uygulaması bilgisayar üzerinden ve mobilden görüntülü konuşmaya yarıyor. Son günlerde sıkça kullanılan uygulamanın para ödenerek kullanılması, verileri çalması gibi veri güvenliğini ihlal ettiği gibi iddialar ortaya atıldı. Bu sebeple bazı kullanıcılar zoom hesaplarını kapatmaya karar verdi. Peki Zoom hesabı nasıl kapatılır?

Öncelikle zoom hesabı silme işlemi bilgisayardan gerçekleştirilebilmektedir. Bu sebeple bilgisayardan zoom hesabınıza giriş yapın. Account a bastıktan sonra Accunt Managment ardından ise Account Profile diyin. Terminate My Account dedikten sonra yes seçeneğini seçerseniz hesabınız kapanmış olacaktır.

 

Türkiye’nin nabzını tutan haber sitesinin mobil uygulamasını hemen edin! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Sosyal medya hesabın artık haber kaynağın! Haberport’u Instagram’da takip et, hiçbir gelişmeden geri kalma. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Facebook’ta haberleri takip etmek istiyorsan, şimdi sen de Facebook Grubumuza Katıl! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 01:38

YORUM EKLE

Popüler Haberler