15 - 21 Nisan 2019 Haftalık Burç Yorumları! Haftalık Burç Yorumunuza Göre Yaşantınız Nasıl Olacak?

15-21 Nisan 2019 haftalık burç yorumları kapsamında hangi burçlar ne gibi gelişmeler yaşayacak? Haftalık burç yorumunuza göre yaşantınız nasıl olacak ve bazı burçlar bu haftada çok kritik adımlar atmaya hazırlanıyor.

15 - 21 Nisan 2019 Haftalık Burç Yorumları! Haftalık Burç Yorumunuza Göre Yaşantınız Nasıl Olacak?

15 ile 21 Nisan 2019 tarihleri arasında burçların aşk, iş veya sağlık hayatındaki gelişimleri burç yorumlarını okuyarak takip edebilirsiniz.

Koç Burcu

Koç burçları, bu hafta birtakım olumlu gelişmeler yaşayacak. Yaz sıcaklarının yavaş yavaş etkisini göstermesiyle birlikte hayatınızda da bir bahar dönemi yaşayacaksınız. Güne daha zinde başlayacak ve doğa ile muazzam bir bağ kuracaksınız.

Boğa Burcu

Boğa burçları özellikle de son günlerde güvenlik konusunda problemler yaşıyor. Maddi sorunlar yaşamanız kuvvetle muhtemel ve ilerleyen günlerde de bu problemleri yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu

15-21 Nisan haftasında ikizler burcu teknolojik aygıt veya herhangi yeni bir ürün için araştırma yapmaya başlıyor. Yatırım yapma konusunda girişimleri planlayacağınız bir hafta söz konusu olacak. Ancak bunun için uzun vadede problem yaşamamanız için yavaş yavaş birikim yapmaya başlamalısınız.

Yengeç Burcu

Yengeç burçları şu sıralar, döviz kurunda yaşanan artışlarda şans denemeyi planlıyor. Bu konuda ciddi anlamda araştırma yapacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Bu haftada yengeçler yeni adımlar da atabilir.

Aslan Burcu

Geçmişe takılı kalan bir burç olan Aslan burcu bu hafta daha çok içe dönük sorgulama içerisinde olacak. Bu haftada kendi içerisindeki sorunları bir an evvel halletmeye odaklanan Aslan burcu, bundan sonra daha sağlam adımlar atabilecek.

Başak Burcu

Aşk yaşantısı bir hayli çalkantılı geçen Başak burçları, bu hafta sorgulama evresine ilk adımını atacak. Ancak bu sürecin ilk adımı olduğundan ilerleyen günlerde de aşk konusunda zor günler yaşamanız kuvvetle muhtemel.

Terazi Burcu

Aşk hayatınızdaki problemler giderek artış gösteriyor. Maddi birikim yapma noktasında uzun soluklu planlar yapıyor olmanıza rağmen, ilerleyen aylarda maddi olarak büyük bir rahatlama geçireceksiniz. Bununla birlikte sağlıklı beslenme ile de kendinizi desteklemelisiniz.

Akrep Burcu

Akrep burçları depresif bir süreçten geçiyor. Kaygılarınızı biraz daha arkada bırakmalı, kendinizi yazın sıcaklarına bırakmalısınız. Doğru kararlar almalı ve mantıklı adımlar atarak günlerinizi daha güzel hale getirmelisiniz. Arkadaşlarınızla küçük bir gezintiye çıkmak ve küçük bir mola vermek iyi gelecektir.

Yay Burcu

Yay burçları, son günlerde geçmişte hayatınızda iz bırakmış kişilerle görüşmek isteyecek. Bazı kişilere karşı duyduğunuz özlemi bu hafta ciddi anlamda hissedeceksiniz. Ancak aradığınız kişilerin doğru kişiler olduğundan emin olun.

Oğlak Burcu

Şu sıralar aklı bir karış havada olan Oğlakların artık daha pratik olması gerekiyor. Duygu ve düşüncelerini belirli bir karara bağlamalı, gelişi güzel yerine daha sistematik bir yaşam sürülmelidir.

Kova Burcu

Kova burçları, 15-21 Nisan haftasında aşk konusunda önemli gelişmeler yaşayacak. Son günlerde yeni bir kişiyle tanışabilir, o kişiyle iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Eğer çocuğunuz varsa çocuklarınızla sosyal paylaşımlarda bulunmanız gerekiyor.

Balık Burcu

Bu hafta aile ile oldukça önemli bir görüşme gerçekleştireceksiniz. Ailenizle gerçekleştireceğiniz konuşma ile düşündüğünüzden daha değerli olduğunuzu fark edeceksiniz. Bu sırada kendinizi sorgulamamalı, duygularınızı açığa çıkarmanızın tam vakti!

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 13:14

YORUM EKLE