15 Temmuz Şehitleri için kısa film Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yayınlandı

15 Temmuz akşamı demokrasi nöbeti tutarken şehit düşen 15 Temmuz şehitleri için kısa film Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yayınlandı. Bu kısa film şehitlerin aziz hatıralarını yaşatmak için hazırlandı.

15 Temmuz Şehitleri için kısa film Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yayınlandı

Cumhurbaşkanlığı 15 Temmuz Şehitleri İçin Bir Kısa Film Paylaştı

15 Temmuz şehitleri için Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından bir kısa film paylaşıldı. Bu filmin yayınlanma amacı ise 15 Temmuz günü demokrasi mücadelesi verirken şehit olanların aziz hatıralarını yaşatma ve canlı tutmak. Bu kısa film yayınlandıktan sonra Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun Twitter hesabından yaptığı paylaşımda belli açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde yer almakta…

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun Twitter hesabından yaptığı paylaşımda belli açıklamalarda bulundu. Bu paylaşımda şu sözlere yer verdi :

"Onlara minnettarız. Toprağa düştüler ama bayrağı düşürmediler. Vatan savunmasından geri durmadılar. Her birinin cesaretini, yiğitliğini hafızalarımıza nakşettik. Bu ülkeyi bize vatan kılanlara selam olsun. Şehitlerimizin aziz hatıralarına rahmet ve minnetle."

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 23:45

YORUM EKLE