2019 11. Kocaeli Kitap Fuarı Ne Zaman Yapılacak? Kocaeli Kitap Fuarı Tarihleri

2019 yılı 11. Kocaeli Kitap Fuarı yakın zamanda yapılacak ve kitapseverlere kitap dolu anlar yaşatacak birçok yayın evi yazarın katılacağı fuarın tarihleri ve gün içindeki hizmet vereceği saatler açıklandı.

2019 11. Kocaeli Kitap Fuarı Ne Zaman Yapılacak?  Kocaeli Kitap Fuarı Tarihleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bu yıl 11'incisi düzenlenecek olan Kocaeli Kitap Fuarı için sayılı günler kaldı. Yüzlerce yayın evinin stand açarak katılacağı fuar, onlarca söyleşi, panel ve imza gününe de ev sahipliği yaparak kitap severlere unutulmaz anlar yaşatacak. Peki, Kocaeli Kitap Fuarı ne zaman yapılacak?

11. Kocaeli Kitap Fuarı için araştırmalar ve hazırlıklar hız kazandı. Sevdikleri yazarlarla fuarda bir araya gelmek için heyecanlanan kitapseverler, fuar için belirlenen tarihleri arama motorlarında aratarak cevap arıyor. İşte, konuya ilişkin ayrıntılar...

Türkiye'nin en çok katılımcıya sahip kitap fuarlarından olan Kocaeli Kitap Fuarı, 27 Nisan'da kapılarını kitapseverlere açacak. 490 yayınevi ve 53 Sahafın katılımıyla yapılacak 11. Kocaeli Kitap Fuarı, 9 gün boyunca ziyaretçilerine söyleşi, seminer, imza günleri ile kitap dolu anlar yaşatacak

Fuarın son günü ise 5 Mayıs olarak belirlendi. Öte yandan bu yıl fuar ziyaret saatleri 10:30 - 21:00 olacağı belirtildi. 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2019, 14:00

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taekook
Taekook - 1 yıl Önce

Bir an önce açılısında bol bol kitap alayım acaba ÖFA 2 çıkmış mıdır?


Popüler Haberler